Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy IOS? többi lent

Android vagy IOS? többi lent

Figyelt kérdés

Én samsung telefont használok amin ugye android fut. na most az lenne a kérdésem hogy maradjak androidnál vagy térjek át IOS-re és vegyek egy iphone-t?

Kérlek olyan írjon aki már átélte ezt és, hogy meg bánta-e a döntését vagy jól döntött!?



2016. máj. 27. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%

Nekem egy Nexus 5-öm van jelenleg, de nagyon csalódott vagyok. 2 és fél évesen belassult, és megbízhatatlanná vált... És már a legújabb Androidot meg sem fogja megkapni... Szóval én mindeképpen iPhone-ra tervezek áttérni, és neked is ezt tudom javasolni!

Tesóm iPhone-jait nézegettem, sokkal megbízhatóbbak, gyorsabbak, és több ideig használhatóak maradnak.

2016. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
ne engedj a sötét erő csábításának
2016. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 bp1985 ***** válasza:
43%
Én ios-ről váltottam, nyomkodtam 6s-t is, semmi nem fogott meg benne.
2016. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%

#1.Azért mert az IOS hülye-biztosabb?!

Kérdésre:

A Samsung-on lévő TW alá erős vas kell hogy jól fusson de ez jellemző az összesre a Stock AOSP-n kívül.Ha ez megvan akkor ugyan olyan gyors mint az IOS ami azért gyorsabb mert jobban van optimalizálva(1 gyártó foglalkozik csak vele),az nem igaz hogy a HW gyengébb mint egy Androidos csúcstelefon esetében csak a CPU magok magonként erősebbek mint mondjuk egy Helio X10 8 magja,a RAM-ból meg elég kevesebb is bele mivel az egész memóriakezelése teljesen más ezért nem lehet összehasonlítani a 2 rendszert teljesen.Az android nagyobb figyelmet követel a frissítések miatt illetve ha rosszul van rá megírva az alkalmazás akkor az képes lefagyasztani(ez nem az Android hibája!)de nyíltabb és személyre szabhatóbb.Az IOS se lefagyaszthatatlan de egy átlag usernak jobb mivel ezt nehezebb lefagyasztani.

2016. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Milyen fura,nekem is egy 2,5 éves Nexus 5öm van és imádom, alig van probléma vele. (Ha meg van,akkor 10 percet rászánok az életembõl,hogy helyrehozzam).

Nagyon jó a támogatottság, gyakori frissítések, rengeteg Custom ROM, Kernel, amivel bármit ki tudsz csikarni belõle amit csak a hardver enged.

Tapasztalatom szerint azok szoktak áttérni IOSre,akik egy 20000 Ftos droidtól várják a 300000es Iphoneok teljesítményét, és/vagy nem értenek a rendszerhez eléggé/sajnálják rá az idõt hogy megjavítsák ha valami elromlik. Android egy nyílt rendszer,így sokkal valószínübb hogy gond lesz vele,de azt 100% hogy meg lehet javítani.

Iphone-al meg egyszer lesz baj és vehetsz is másikat.


Azt tanácsolnám,hogy próbálj ki egy felsõkategóriás droidot (legjobban egy Nexussal jársz). Ha az se jön be valamiért akkor próbálkozz IOS/WP oldalon.

Innentõl már ízlések és pofonok...

Én pl olyan ember vagyok aki egy hét alatt megun egy témát és meg akar változtatni valami kinézeti/müködési dolgot,egyértelmü hogy az Android jön be legjobban.

2016. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#5.Teljesen egyetértek de a WP-t szerintem már hagyjuk ki a besorolásból legalább egy évig míg lesznek rá normális,alapvető alkalmazások.Nexus 5 a mai napig egy jó telefon és még most is van értéke.
2016. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nekem egy felsőkategóriás samsung telefonom van és meghibásodott és nekem életemben samudng telefonjaim voltak (nem sok) de egyik se bírta ki 1 évig hogy ne legyen semmi baja és ezért gondolkodok IOS-ben?!
2016. máj. 28. 19:22
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Vegyél egy iPhone SE-t! Nem fogod megbánni!
2016. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De miért kell egy márka miatt lehordani az egész rendszert?
2016. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
én nagyon szeretem ezt a márkát de csalódtam benne és nem lehordani akarom
2016. máj. 30. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!