Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri vajon négyszer annyit...

Megéri vajon négyszer annyit költeni rá?

Figyelt kérdés
Végre sikerült összegyűjteni a kis pénzemet egy Meizu M3 Note-ra. Jelen állás szerint nyáron el tudok kezdeni melózni, és akkor beleférne egy iPhone 6S Plus is. De a kérdésem az, hogy Megéri vajon az a "röpke" plussz 200 ezer?

2016. máj. 28. 08:55
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én jómagam egy nyár alatt kapartam össze az iphoneom árát. Minden egyes munkaóra megérte az árát! Nagyon szeretem. De MINDENKÉPPEN 64-128gigásat vegyél mert a 16 nem elég.

A rendszer zároltsága pedig megint csak a hosszú élettartam miatt van, hogy ne lehessen rátenni minden szart ami esetleg vírusos. Jailbreakelt iphoneok ezert mennek hamar tönkre. Elszáll a felhasználó agya es mindent rátesz. A nem bővíthetőség pedig szintén a hosszú élettartam miatt van.

2016. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11-es! Tudod jól, hogy nem ez az elsődleges szempont, hanem az, hogy a tükörhobbitoknak mi van a kezükben a fészbukk profilképükön. És az is lényegtelen, hogy mennyire tartós, mert 2 év múlva úgyis új kell, mert ciki lesz már a régi, 2 évet pedig bármelyik androidos telefon is kibír. Én is a korlátozottsága miatt nem adnék érte 10 ezer forintot sem.
2016. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!