Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a 64 bites android 6-os...

Mik a 64 bites android 6-os telefon jellemzői?

Figyelt kérdés
Homtom HT17 konkrétan

2016. máj. 31. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. jún. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tehát mire jó a 64 bites?

(Mennyire jó az android 6?)

Ht17 csak annyiban h egy ilyen olcsó mobilnal mennyire lehet jó.

2016. jún. 1. 07:29
 3/5 anonim ***** válasza:

64 bites rendszer támogatja a 4GB-ot meghaladó memória kapacitást, pl.

De tekintve, hogy ebben 1GB RAM van inkább csak hátrányt jelent, mint előnyt!

Am biztos, hogy ez 64bites OS-t futtat?


Az Android 6-os verziója fut rajta, ami jó hír hiszen akkor a lehető legfrissebb Androidot futtatja.


Egyébként szerintem gyenge telefon, én nem venném meg!

2016. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

64 bites prociknak/OS-eknek egy előnye van: 4+ giga RAM-ot is tud kezelni. Ezt az idei csúcskategóriás telefonok már elérték vagy meg is haladták, ott van értelme, Homtom-nál mindegy.


Android 6 a jelenlegi legújabb Android verzió (bár nyár végén várható az Android N, akármi is lesz a verziószáma), nem tudom mire vagy kíváncsi?

Mi a különbség az 5.1-hez képest? Vagy mi a konkrét kérdés? Kicsit le kéne szűkíteni, mert ha nulláról kéne leírni az Android jellemzőit azzal egy könyvet tele lehetne írni.

2016. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Így hogy semmi értelme a 64 bitnek TKP mindegy az android verzió is, ha nem rontották el az 5.1-et megfelel. Az új kérdésem így hogy 1g 8g vagy 2g 16g ha csak netezek esetleg youtube voip.


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2016. jún. 1. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!