Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek van már meg a Samsung...

Kinek van már meg a Samsung galaxy S7 vagy S7edge?

Figyelt kérdés

Véleményeket ha tudnátok írni azt megköszönném!

Mivel jobb a 7-es a 6-osnál?



2016. jún. 2. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem. Szinte mindenben jobb. A dizájnon nem sokat változtattak, az eleve jó, de minden mást igen. Jóval erősebb a hardver, a lehető legjobb kamera, bővíthető.
2016. jún. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az jó!

Hol vetted/rendelted?

Mennyiért?

2016. jún. 2. 17:19
 3/9 EpicnessOnSquare ***** válasza:
Már egy ideje kint van a piacon, de én személy szerint nem fogok váltani S6 Edge-ről. Erősebb hardver (amit én pl nem éreztem az alatt a 3 nap alatt amíg nálam volt egy teszt készülék), jobb kamera, de az S6 is már nyomtatható kategóriájú fényképeket lő, közösségi oldalakra ez bőven elég véleményem szerint, ha meg komolyan akarsz fotózni, akkor egy 60 ezer forintos kompakt is lazán jobb képeket lő mint bármelyik okostelefon... :) Én elférek 32 GB-on, de ha kell a bővíthetőség, akkor cserélj (bár én nem tenném csak egy SD kártya slot miatt:) )
2016. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem Magyarországon élek. Sokkal északabbra. Nem hiszem hogy sokat segít hogy a Tele2-nél vettem.
2016. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez szubjektív. Előtte Note Edge-t használtam és nem láttam értelmét hogy az S6-ra lecseréljem. Az S7 viszont már akkora fölényben volt hogy nem hagytam ki.
2016. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 EpicnessOnSquare ***** válasza:

#5

Én pont a Note Edget hagytam ki mert még mindig 230 ezer +, amíg az S6 edge "csak" úgy 160-170:)) Pedig nagyon akartam egyet, bírom :)

2016. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:) Nem is váltam meg tőle. Most a vejem használja nagy örömmel. Amúgy van S6 is a családban, de nem rajongok érte. Mindenki Samufüggő, de van egy elfajzottunk. Neki ájfon 6s kellett. Azóta is megy a hiszti. :)
2016. jún. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Van mind kettő a családban.
2016. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 clubmonaco válasza:
Jobb s jobb és jobb!S6nál jobb bolt a note edge.De az s7 edge veri.S az üzemídő s jó végre valahára.Nem úgy mint az s8..
2017. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!