Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Iphone 6, ost az...

Dominik1995 kérdése:

Vettem egy Iphone 6, ost az egyik barátomtól és az lenne a baj hogy sajnos lopott! Volt Szerintetek a szervízben kitudják törölni a benne lévő fiókot?

Figyelt kérdés

#iPhone 6 #iphone 6 feltörése #iphone 6 lopott telefon feltörése
2016. jún. 15. 18:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Na figyelj te kis tolvaj, a nevem Figár GézaHa érdekel a dolog.
2016. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

tolvaj vagy te te kis senkiházi a neved meg mit sem ér!

ha valakitől veszel valamit attól te még nem vagy tolvaj!!!! pláne ha nemis tucc róla!!!!4

2016. jún. 19. 22:41
 23/29 A kérdező kommentje:
HOGY LOPOTT!!! ÉN NEM FOGOM VISSZA ADNI SENKINEKSEM KÉPZELJÉTEK EL! NEM AZÉRT VETTEM HOGY KÉSŐBB INGYEN OSZTOGASSAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. jún. 19. 22:44
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Majd a rendőröknek mondd ezt,pá
2016. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

akár visszaadod, akár nem, teljesen mindegy. használni úgysem fogod tudni a büdös életben. ez van, nyugodj bele. ha tényleg vetted, ráb.asztál. ha esetleg találtad, vagy csak úgy magadévá tetted, akkor meg így jártál.

attól hogy itt hőzöngsz, a telefon használhatatlan lesz számodra

2016. jún. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Senkiházi? Nekem nincs szükségem arra hogy telefont lopjak! :D Se lopottat nem kell vennem.
2016. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
nyugottan :)
2016. jún. 20. 18:45
 28/29 anonim ***** válasza:

„Mondjuk példa valamejikőtökhöz hozzá jut egy méregdrága iphone letíltva akkor ti is majd bevisitek valahova és leadjátok ? :D a pénzetek meg vesz :D„


Igen, ha hozzámjut egy méregdrága iPhone letiltva, akkor elviszem a rendőrségre, vagy megpróbálom én magam minnél gyorsabban visszajuttatni a tulajhoz, mert én is örülnék ha a méregdrága letiltott iPhone-omat visszahoznák (bár a keresés funkció miatt erre nem nagyon van szükség), meg mert nem akarok bajba keveredni.


Olyan értelemben pedig ahogy te gondolod nem jut hozzám méregdrága iPhone, mert tisztességes üzletben vesszük meg, főleg, hogy ahogy te is írtad méregdrága... És így a pénzem sem „vesz„.

2016. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Vidd vissza a haverodhoz a telefont! :D


Amúgy meg maximum dísznek megtarthatod, jól fog mutatni a polcon, és nézegetheted, de egy percig sem fogod tudni használni, ha egy idegen ID-jét kéri.

2016. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!