Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jelenik meg az Iphonokon...

Miért jelenik meg az Iphonokon a képernyő közepén az Itunes ikon és egy USB kábel ami csatlakozna?

Figyelt kérdés

Szóval miért szokott megjelenni néhány Iphone telefonnál gondolom az a szoftverhiba, vagy nem tudom mi, hogy a képernyő közepén az Itunes ikonra kapcsolódna egy USB? Rengeteg helyen látom például jófogásokon, hogy úgy árulják a telefont, hogy bekapcsoláskor csak ez jelenik meg és használhatatlanná válik a telefon. Mitől lesz ez? Mit kell csinálni ahhoz, hogy ez történjen? Egyáltalán ki blokkolhassa így le a telefont? Egyet tudok, hogy ez nem a letiltás végett van mert a Iphonokat lehet Ipadként használni letiltás után. Egyedül ezt az ikonos dolgot nem értem. Csatolok egy képet is.

[link]

Remélem megjelenik a kép :D



2016. jún. 16. 03:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ez általában úgy történik, hogy meghibásodik a telefon, az emberek azt hiszik, egy szoftverfrissítéstől megjavul, de a telefon hardverhibája miatt nem sikerül a szoftverfrissítés sem, és onnantól kezdve csak ezt csinálja a telefon. Tehát először meg kell javítani a telefont (persze nehéz úgy diagnosztizálni, hogy nem csinál ezen az egy dolgon kívül semmit), utána csinálni még egy szoftverfrissítést, és utána lehet majd bekapcsolni, és megállapítani, hogy le van-e tiltva, van-e rajta Apple ID, egyéb ilyenek. Szóval kockázatos egy ilyen telefont megvenni :)
2016. jún. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Szóval akkor valójában ez egy hardverhiba és semmi köze az Applehez, úgy értem, hogy az Apple maga a cég nem blokkolta le IMEI szám alapján a telefont, nem tette használhatatlanná hanem magától a hardver hibásodott meg? Ez fontos lenne ha tudná valaki, hogy van e köze ennek a dolognak az Apple kompániához és, hogy ha van akkor mi alapján teszi ilyenné.
2016. jún. 17. 01:04
 3/29 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze az Apple-hez. Azért ilyen, mert szoftverhibát érzékel, kéri, hogy csatlakoztasd az iTunes-hoz, és töltsd újra a szoftvert. Persze ezt minden bizonnyal már megpróbálták, és nem sikerült, tehát van valami olyan baja, ami a szoftverfrissítést megakadályozza.


Persze ettől a telefon még lehet Apple ID-s, letiltott, akármi.

2016. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
No hát erre lennék kíváncsi, hogy mi az ami megakadályozza a szoftverfrissítést :D
2016. jún. 18. 00:25
 5/29 anonim ***** válasza:
iCloudosok ezek, csak az elado igy probalja alcazni azt hogy ezek dekodolhatatlan keszulekek.
2016. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy Icloudosok ezek?
2016. júl. 4. 21:17
 7/29 anonim ***** válasza:
azt, hogy max papírnehezéknek jó
2016. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Hülye azért nem vagyok, tudom mit jelent az, hogy Icloud illetve az Icloud zár. Nem ez a kérdés... A kérdés adott... Sajnos megint nem kaptam választ, na de reménykedek hátha lesz valaki aki tudni fogja előbb utóbb.
2016. júl. 5. 01:12
 9/29 anonim ***** válasza:
Tudtommal szoftver hiba. Lenyomott Home gombnál kell csatlakoztatni az USB-t aztán Home és kikapcsolás gomb egyszerre. Utána aHome és bekapcsoló gomb egyszerre és amikor meg jelenik a logó az USB-vel a bekapcsolót el engedni de a Home-nem. Akkor az itunes felismeri. ALt és a Resrore (ha jól emlékszem) ér lehet vissza állítani a telefont.
2016. júl. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Akkor ez azt jelenti, hogy ez a probléma mindenkinél előfordulhat? Bármelyik iphonnal, bármelyik szolgáltatónál, szóval bárkinél? Például van egy hatos iphonom, gondol egyet az iphone, beáll ebbe a módba amibe van és ennyi? Utána sose lehet megtudni, hogy mitől keletkezett a szoftverhiba? Vagy mi volt az oka? Persze amit leírtál, hogy, hogyan lehet próbálkozni az egy dolog de engem a forrás érdekel, hogy mi okozza a szoftverhibát mert hallottam már mindent, de nehezen tudom elképzelni, hogy egy minőséges relatív új telefon csak így betrippel anélkül, hogy lenne valami kiváltó ok.
2016. júl. 5. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!