Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jelenik meg az Iphonokon...

Miért jelenik meg az Iphonokon a képernyő közepén az Itunes ikon és egy USB kábel ami csatlakozna?

Figyelt kérdés

Szóval miért szokott megjelenni néhány Iphone telefonnál gondolom az a szoftverhiba, vagy nem tudom mi, hogy a képernyő közepén az Itunes ikonra kapcsolódna egy USB? Rengeteg helyen látom például jófogásokon, hogy úgy árulják a telefont, hogy bekapcsoláskor csak ez jelenik meg és használhatatlanná válik a telefon. Mitől lesz ez? Mit kell csinálni ahhoz, hogy ez történjen? Egyáltalán ki blokkolhassa így le a telefont? Egyet tudok, hogy ez nem a letiltás végett van mert a Iphonokat lehet Ipadként használni letiltás után. Egyedül ezt az ikonos dolgot nem értem. Csatolok egy képet is.

[link]

Remélem megjelenik a kép :D



2016. jún. 16. 03:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Álltalában akkor, ha resetelik, vagy frissítik és nem jól. Nem egy nagy probléma. Nem olyasmi, hogy fogja magát és elromlik.
2016. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Most bocsi, hogy belekötök de, hogy lehet nem jól resetelni és frissíteni? :)
2016. júl. 5. 23:50
 13/29 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Pl. megszakad a kapcsolat a számítógéppel. Hibás usb. Meg ilyenek. Szar aksi.
2016. júl. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
És létezik, hogy ilyen megszakításos dolog végett bedöglik a telefon? Mert akivel eddig beszéltem azt mondták, hogy egyik napról a másikra keletkezett és hiába próbálnak szórakozni vele, össze vissza nyomkodtak már minden egyszerűen nem működik a telefon. Mikor bekapcsolják ezt mutatja és ennyi, nem lehet csinálni vele semmit.
2016. júl. 6. 21:47
 15/29 anonim ***** válasza:
Van egy ötletem Írd le hogy mit akarsz hallani és azt a választ fogod kapni. Ez egy megoldható szoftveres probléma. Egyszer a jófogáson olvastad, aztán az "akárkivel beszéltél" és mindnek volt ilyen problémája és csak úgy hopp! előjött. Kezd kibújni belőlem a troll.
2016. júl. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem találtam ki.. Tényleg beszéltem emberekkel mert ezek a telefonok jóval olcsóbban vannak meghirdetve mint a többi. Érdekelt és ráírtam pár személyre, mindenki ugyanazt mondta, hogy fingjuk nincs, hogy mi történhetett.. Most én ezt vagy elhiszem vagy nem, de ezért tettem fel erre az oldalra a kérdést, hogy választ kapjak. Ugyanis ha ennyire könnyű megoldani ezt a problémát akkor miért nem oldják meg azok akik áruljak? majd 30-40 ezer forinttal olcsóbban kínálják ami felfoghatatlan.. Lehet, hogy unalmas vagyok és mindenkinek a válaszát megcáfolom vagy találok kifogást de próbálom valamilyen szinten szűkíteni a kört és rájönni, hogy mi is a helyes válasz a kérdésemre. Ha ez így van ahogy mondod, hogy csak egy frissítés vagy hasonló akkor összevásárolom az összes telefont megcsinálom és eladom azért az árért amennyiért mennek a hatos illetve 5s iphonok. Ha igazam lenne akkor ezt már csinálnák az emberek de valahogy senkinek se kellenek ezek a telefonok max alkatrésznek..
2016. júl. 7. 03:33
 17/29 anonim ***** válasza:

Bocsi. Most azért trollkodok kicsit :) Ne vedd magadra, nem neked szól!

Mert igaz hogy az iPhone hülyebiztos. De vannak méghülyébbek. Ők azok, akik még az iPhone-t sem tudják használni. Én rühellek minden Apple terméket. Volt nekem is iPhone, meg van is a családban akinek van, de nem mondom hogy rossz! És ha gumikesztyűben és vegyvédelmi ruhában is, de ha kell hozzányúlok és megoldom ha gond van vele. És roppant idegesítő ha ilyen egybites l-userek miatt bármely márkáról elterjed hogy szar. Szar a Samsung, az iPhone a Suzuki és bunkó minden BMW-s. (jelzem BMW-s vagyok:) ) Tény hogy bele lehet futni ilyen hibába, de ez nem halálos. Nem kell hozzá 7 év egyetem. Nem olyan hibára gondolok, amikor lopott, letiltott telefonról van szó. De azért az iPhone egyáltalában nem rossz. Főleg nem ennyire. Ez nem olyan hogy elfüstöl benne valami. És ez nem csak az iPhone userekre értendő. Tudod hány emberrel találkoztam akik a 3 hónapja megjelent S7-el gondban voltak? Pedig csak jelszót cseréltek a Google-n és fél napra rá factory resetet csináltak? Fingjuk sem volt arról hogy olyankor 72 órára letilt a telefon.

Maradjunk abban, hogy a felhasználók 80%-a (óvatos becslés) nem tudja mit kell tenni ha valami gond van.

2016. júl. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Szervizben dolgozom, és az ilyen állapotban behozott iPhone-ok 99%-a hardverhibás. Akku, alaplap, ázás, akármi. Hülyék az iPhone felhasználók, de azért annyira nem, hogy ne tudják rádugni a telefont a gépre.
2016. júl. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok a maradék egy % kétszer? Mert kétszer is bele csúsztam már. Vagy tényleg ilyen sokszor elromlik az iPhone?
2016. júl. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
#18 Melyikben?
2016. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!