Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7 EDGE vagy...

KissBakos kérdése:

Samsung Galaxy S7 EDGE vagy Iphon 6s+ Sony Z5?

Figyelt kérdés

Lejár a húség időm és vennék másik telefont de nem tudom melyiket érdemes és ebben érdekelne a tapasztalatotok meg a véleményetek

Sony z2 öm van most én nagyon meg voltam vele elégedve


2016. jún. 17. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
iPhone 6s Plus
2016. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Ha jó a Z2-d akkor a Z5-t válaszd, ha egy újat szeretnél kipróbálni akkor S7edge.
2016. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már valószínű nem kapok z 5 t mert kifutó széria. mert 7 hó 2. jár le a szerződésem A samsung s7 edge is gyorsan merülő mint az elődjei ?
2016. jún. 19. 10:20
 4/5 Stark2000 ***** válasza:
Lesd meg a VR Tech tesztjeit. Engem meggyőzött az S7 Edge és az S6 Edge(+) tetszjeik is, ahol elmondják, hogy nekik mennyit bír az aksi. De amúgy van "battery life" néven is rengeteg teszt videó, ahol az S7 elég jól szerepel. Ha nem játszol rajta 0-24 , szerintem simán ki lehet bírni vele 1 napot. Nah meg a fényerőt sem kell mindig csutkán hagyni, és az energia takarékosság sem dísznek van.
2016. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Z1 esemet lecsereltem s7 edge re *amikre leakartam cserelni: z3, z3+, z5, z6 ami lenyegeben a performance, s6 edge de az nem latszott eleg kiforrotnak*eddig sony parti voltam de ez a samu evvel nagyott alkotott vegre nem falja a ramot a toachwiz-je az akksi nagyon sokat bir napi max 2x töltöm de akkor nagyon hasznalatba van veve amugy egy töltessel ha nem haszalnam csak a egfontosabbakra egy hetet kihuznak sztem, nagyon elegedett vagyok vele nagyon szeretem bar az edge kijelző okoz neha meglepeteseket de egy jo tokban jol kezelhető es konstans 36 fok a proci akar igenyes jatekoknal is köszönhető a hűtőjének, kamera az elkepesztő jo csak lestem mit hoztak ki belőle, ami a csövön kifer
2016. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!