Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri vagy nem...

Szerintetek megéri vagy nem egy huawei p9?

Figyelt kérdés

Nem tudom el dönteni,hogy meg vegyem mert nagyon tetszik de ugye kínai telefon és hogy rossz vagy jó-e?

(ha nem huaweit veszek akkor lg g5-öt)



2016. jún. 20. 19:13
 1/3 dirtboy ***** válasza:

nekem is tetszik ez a két készülék,még nem éri meg mert rövid idő alatt sokat fog esni az ára,egyenlőre 2hónap alatt 30at ment lejjebb.

hanem sürgős a vásárlás akkor érdemes még várni kicsit és lehet sokat spórolni,ilyenkor még esik gyorsan az áruk.

2016. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 EasyCiS válasza:

Az elsőnek igaza van, a P9, most a legjobb telefon a világon, mind árban, és mind minőségben is, ezt több teszt is igazolja.

A G5-t, meg hagyd a fenébe, ugyan az mint a G4, pár haszontalan funkcióval, csak G5 van ráírva, és pár 10 ezer forinttal drágább.

Örülök, ha segíthettem! :D

2016. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ezen két telefon között hezitálok, de egyszerűen nem tudok dönteni. Tetszene még a Oneplus3, de az egyelőre tele van buggal.
2016. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!