Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezekkel az igényekkel megéri...

Ezekkel az igényekkel megéri Iphone 5st vennem?

Figyelt kérdés

Nem akarom nagy dolgokra használni a telefont. Csak egy megbízható telefont szeretnék szép kamerával. Nem használnám játékokra sem.

Illetve még az lenne a kérdésem, hogy ugye jelenleg még támogatva van de mondjuk ha 1 év múlva már nem lesz az, akkor lehetnek e vele nagyobb problémák? Köszönöm előre is :)



2016. júl. 1. 13:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10

Melyik telefonra/telefonokra gondolsz?:)

2016. júl. 2. 15:50
 12/14 anonim ***** válasza:
G4, nexus 5x, x.r. note 3pro
2016. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 mark94022 válasza:
Nekem eddig csak az Iphone-al nem volt gondom. Szerintem jobban meg lehet bízni a 4s-ben (pedig már 5éves) mint egy mostani 60-70ezer körüli droidosban. nekem 4 éve lett vásárolva a 4s-em és családon belül már mindenki nyúzta. Eddig csak akksit kellet benne cserélni (melyikben nem kell ennyi idő után?) de még mindig olyan gyors mint amikor vettem. Én 1 hónapja vettem az 5s-t és szerintem egy darabig még használható marad. A mai napig nagyon jó telefon, hiába "öreg"! Én kb 1 max 2 évre tervezek vele.
2016. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem szánsz 100 nál többet rá akkor nexus 5x. Nem egy hulladék a támogatása mint a huaweinek és a kamera is jobb. Egyedül az anyaga ami hagyhat kivetni valót . Expansysnál olcsó . iPhone 5s- már nem vennék. Kevés az az 1 giga ram és az akksi is kicsi
2016. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!