Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a tapasztalatok a Oneplus...

Mik a tapasztalatok a Oneplus 3-ról? Megbízható a szállítása?

Figyelt kérdés
Csak mert a pénzt utalni kell, megbízhatóak?

2016. júl. 5. 16:33
 1/4 anonim válasza:

Teljesen korrekt cég, rendes supportokkal. Kiválasztod a terméket, utalsz és pár napon belül csönget a DHL. Ha bármilyen problémád akadna a termékkel ugyancsak csönget a DHL és viszi gariztatni, legalábbis régen így működött.

Vannak kisebb szoftveres hibák, de szinte most adták ki az új készüléket, ezért elnézhető, de folyamatosan érkeznek az updatek szóval nem kell aggódni. Honlapjukon választhatsz kiterjesztett garanciát is ami mindent lefed szinte, szóval ha földhöz csapod direkt, akkor is ingyen kicserélik a kijelzőt/vagy az egész telefont.

Nézz be mobilaréna fórumra, sok tudás cserél ott gazdát.

[link]

De ne aggódj, hidd el nem fogsz csalódni. Minden egyes forintot megér.

2016. júl. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :) Szerintem megrendelem
2016. júl. 10. 00:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 9.-én rendeltem de már csütörtökön megjön. Amúgy teljesen megbízható, nem volt semmi gond a fizetésnél. Én is aggódtam a paypal miatt mert korábban nem igazán ismertem.
2016. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a szállítás a problémás, hanem maga telefon. Legalábbis a fórumokat olvasva tele van buggal, amit vagy javítanak majd, vagy nem.
2016. júl. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!