Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung, Sony, vagy iPhone?...

Samsung, Sony, vagy iPhone? Hosszú távra melyik a jobb választás? Felső-közép/felső kategória.

Figyelt kérdés

Jelenlegi telefonom egy Samsung Galaxy S Duos, 2 éve vettem, akkoriban ez egy alsó-középkategóriás kifutó készülék volt. Szeretem ezt a telefont, de az utóbbi időben kibírhatatlanul sokszor lefagy, pedig alig vannak rajta alkalmazások, és már mindenféle RAM tisztító programot kipróbáltam. Mindent nagyon nehezen tölt be, és néha még a rendszer is összeomlik. Egyik ismerősöm azt mondta, ez azért van, mert már nincs frissítés a szoftverre, de máshol viszont azt olvastam, hogy ez ilyen alap Samsung-hiba, és akármilyen Samsungot veszek, fél év után ugyanezekkel a problémákkal fogok szembesülni, ezért vannak fenntartásaim egy újabb Samsungra beruházni. Az akksija is megadta magát, naponta kétszer kell tölteni, ha 1-2 órát használom. Korábban egy alsó-kategóriás Sonym volt, azt a telefont is szerettem, a kamerája viszont pocsék volt (ezért cseréltem le), és azt olvastam, hogy kamera téren a Sony még mindig el van maradva a felső-kategóriás készülékek esetében is. A Sonyval ez a problémám. Az iPhonról azt hallottam, hogy stabil a rendszer, gyors, és az Androidhoz képest alig fagy le, hátránya viszont, hogy nem sok teret enged a személyre szabásra, és sokkal kevesebb alkalmazás tölthető le rá (ingyen), mint az Androidra. Az IOS rendszert egyáltalán nem ismerem, így erről nincsenek személyes tapasztalataim. Mindezekből mi igaz? Hajlandó vagyok most több pénzt kiadni egy telefonra, amennyiben nem kell ismét lecserélnem 2 év után a lassúság, fagyás, akksi, vagy amiatt, hogy az igényeimet nem tudja kielégíteni. Amire használnám: Facebook, Messenger, Skype, fényképezés, böngészés, telefonálás. Szerintetek felső-közép / felső kategóriában melyik márka telefonjai közül lenne érdemes választanom?

24/L



2016. júl. 6. 11:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Igazából tök mind1, felső kategóriában mind jó, és nagyon kicsi az eltérés. Ami a szívednek tetszik.
2016. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Akár melyiket is veszed, szokj le a"rendszer takarító" és egyéb marhaságokról. Több bajt okoznak mint hasznot. Egy idő után minden telefon el kezd elavulni. Na nem hardveresen, hanem a szoftverek gyorsan fejlődnek és sok lesz a telefonnak. Kivétel az iPhone, mert az tíz éve ugyan azt "tudja", ezért lehet még a 4-est i s frissíteni ugyan azzal mint a 6-ost.
2016. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
0%
One plus 3
2016. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Iphone
2016. júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%

Várjatok, hozom a popcornt:'D

Btw szerintem iphone de úgyis megoszlóak lesznen a vélemények...

2016. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Jó étvágyat!
2016. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is Samsungom volt brutálisan akadt és fagyott...

A Sony z1c már nem produkált ilyeneket, pedig azér nem a legújabbak közé való. Most akarom én is leváltani.Samsungtól nagyon tartok. Így LG g5-tel szemezek. Brutál a kamerája.

2016. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

7-es,neked milyen Samsung volt? a drágább Samsungoknál is fennáll ez a probléma (akadozás, fagyás)?


az iPhone-nal kapcsolatban még az érdekelne, hogy mennyire problémás mondjuk egy Windows-os laptoppal használni, képeket / zenét átpakolgatni?

2016. júl. 6. 14:52
 9/33 anonim ***** válasza:

#7

A samu a 6.0val nagyon sokat javított az akadásokon. Én LGt használok mindemellett inkább ajánlanám neked a SGS7et. A kamerája is jobb :)

2016. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
66%
Március 8.-a óta van meg az S7 Edge, de egy akadás sem volt. Gyors, gördülékeny. Az aksija is nagyon jól teljesít. A kamerája meg talán a legjobb ma. Még a legelvakultabb iPhone rajongó sem tudhat rá rosszat mondani.
2016. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!