Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet rossz egy iphone 4. es?...

Lehet rossz egy iphone 4. es? Nem találok olcsón normális telót. Már azon vagyok, h veszek egy használt iphone 4est.

Figyelt kérdés
2016. júl. 8. 23:46
 1/10 PKdeviL ***** válasza:
100%
Iphone 4 4s nem igen eri meg. Mennyiert vennel telefont?
2016. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
10-30000
2016. júl. 9. 00:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért normálisat nem igazán fogsz találni. a használható telefonok újonnan 40 50 ezer fölött vannak. használtan sincs sok esélye ilyen olcsón jót találni
2016. júl. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 PKdeviL ***** válasza:
34%

Samsung galaxy s3 nem rossz. Olyan arban az a legjobb. Ha az nem tetszik akkor iphone 4s-t vegyel. Figyelj oda, hogy ne a sima 4-et sozzak rad. Esetleg kinait, Xiaomi peldaul. Nekem is van egy xiaomim 8mag 3gb ram 5" 12mpx hatul 6elol. Mindez ujonnan 42 ert. :) Nekem tobb mint egy eve van meg baja eddig nem volt! Sok szerencset.


Tovabba ha keszuleket vasarolsz samsung, iphone jol informalodj, hogy nem e lopott, clone.

2016. júl. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

30 körül a legjobb választás a Dogee X5Pro.

Ennyiért mást nem vennék. Ha fel tudsz menni 40-ig akkor meg vernee thor.

2016. júl. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Iphone 4-et màr 20 ezerért veszel működőt. Ismerősöm is ennyiért àrulta. Ha kicsot ràszànsz, akkor màr 5-öst is veszel 50 ezer Ft körül. Amúgy, ha olcsón kifogsz valami megbízható helyről, akkor megéri. Az ilyen doogee nevű kinai hulladék màrkàkban nem hiszek, akàrki szerint is éri meg. Sok felől mondjàk, hogy még ha a rendszer jóbis rajta, de alaphibàkkal talàlkozni vele, minthogy telefonàlàskor recseg a hangszóró, illesztési problémàk stb. Szerinted, ha ennyiért normàlisat kapsz, akkor a többi androidos gyàrtó màr csődbe ment volna, de azok normàlisbkészüléket gyàrtanak.
2016. júl. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó: A probléma csak az, hogy ugye 20 ezerért megveszed a "tökéletes" iphone 4-et, vagy 30-ért egy 4s-t, ami természetesen nem küszködik semmilyen illesztési problémával, csak aztán kiderül, hogy hiába apple, meg hiába iphone, egy 4 éves telefonnal már az alapvető dolgokat sem mindig tudod elvégezni. Még ha 4s-t is veszel, iOS 9-cel, de már 8-cal is a stabilitásról szinte teljes mértékben lemondhatsz, az alap alkalmazások futtatása is gondot okoz néha. Nincs ezzel semmi baj, mert régi.

A kínai márkák? Igen, az olcsó telefonok a legtöbbször elég kompromisszumosak, de a helyzet az, hogy még mindig jobbak, mint a nagyobb gyártók hasonló árok beszerezhető modelljei.

Persze, az X5pro kamerája nem jó, meg vannak kisebb-nagyobb problémái a beszédhangszóróval (néha recseg). De még mindig egy jó ajánlat, ugyanis egy szoftveresen stabil, a mai alkalmazások nagy részét bármilyen probléma nélkül futtatni képes telefont kapsz a pénzedért, újonnan. Nem használta valaki agyon előtted.

Az a helyzet, hogy pont ezek miatt a feltörekvő kínai márkák miatt csökkennek a nagyok eladási mutatói. Hogy miért? Mert nem annyival rosszabb amennyivel olcsóbb.

50-ért iphone 5? Annak sincs sok értelme. Annyiért ott a vernee thor vagy a xiaomi redmi 2 pro, ami hiába kínai hangzásúak, meg tulajdonképpen kínai is, mégis többet kínálnak mint a iphone 5.

Ez, hogy "ezek a kínai szarok" ez hülyeség... Majd az idő úgyis eldönti, hogy mennyire lesznek tartósak, de egyet biztosra mondhatok: Annyira még 100%, hogy tartós lesz, mint egy ma megvásárolt, régi, használt iphone 4s.

2016. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 ezt nagyon szepen megfogalmaztad :-D

+1 doogee x5pro

2016. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ismét az vagyok, aki kritizálta a kinait. Nekem Samsung Galaxy Grand Prime van, 45 ezer Ft-ért vettem újonnan függetlenbe. Ennyiért sztem nagyon jó vétel volt, mégha a nagyokos tesztoldalak ócsàroljàk, hogy miért csak qHD felbontàsú a kijelzője, pedig bőven elegendő ennyi. A harvere nagyon jó, és stabil, annak ellenére, hogy szidjàk, hogy idővel belassul. Sok Samsunggal volt dolgom, egyse lassult, és plusz 15 ezer forintért jobb a doogeenàl. Androidba személy szerint csak Huawei vagy Samsung jöhet nàlam szóba, de kinek hogy.
2016. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ájfon se készülékeken ott virít, hogy made in china 😂

Amúgy én is a xiaomire és a dongeere szavazok

2016. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!