Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz elérhető a Pokemon Go?

Mikor lesz elérhető a Pokemon Go?

Figyelt kérdés
Állítólag már pár napja elérhető nállunk is, de hiába keresem a AppStore ban is meg PlayStore ban is, nem találom sehol. Nézegettem linkeket amik egyenes átvittek az áruházba de azok a linkek sem működtek.

2016. júl. 10. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem működik, már letöltöttem (iPhone 6S), nagyon jó kis játék

AppStoreból

2016. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na most az egyik link átváltoztatta az AppStoret angolra. Úgy egyből megtalálta, de letölteni már nem tudtam mert valami olyat írt angolul hogy "nem szinkronizált felhasználó" majd visszadobott újra a magyar nyelvű AppStoreba.
2016. júl. 10. 16:12
 3/3 anonim válasza:

[link]

itt töltsd le androidra nessajtól leestem itt a youtube csatija: https://www.youtube.com/watch?v=wNhHPmHE0XA

2016. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!