Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom elkerülni, hogy...

Hogyan tudom elkerülni, hogy kutassanak az iPhone-omban?

Figyelt kérdés
5S előlapot akarok cserélni, sajnos nem tudok itunes-ra biztonsági mentést sem. Ha odaadom, hogy cseréljék ki, akkor bele fognak menni a menübe meg pár alkalmazásba és vannak olyan dolgok amiket nem akarok, hogy meglássanak, megtudjanak. Hogyan lehet ezt elkerülni? Hogy tudom így letörölni a dolgokat, vagy megakadályozni, hogy nézelődjenek benne? Nem érzékel semmit a kijelzőm.
2016. júl. 11. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Iphone-ok IOS 8-tól felfele erős hardveres titkosításúak, ezért csak annyit kell beállítanod, hogy képernyőzár legyen.
2016. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy már nem tudok semmit se beállítani, de van rajta jelkód, viszont múltkor az egyik ismerősömnek kérték a jelkódot, hogy megtudják nézni, jó-e, aztán a telefonban meg voltak nyitva appok. Lehet azt mondani, hogy nem adom meg a jelkódot? Ér valamit?
2016. júl. 11. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha be volt állítva, hogy időzítéssel zárjon a képernyő, akkor lezárt állapotú. Hardveres javításhoz nem kell nekik kód.
2016. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!