Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az milyen, hogy a...

Szerintetek az milyen, hogy a jó és drága iPhone egy gif-képet se tud lejátszani?

Figyelt kérdés
Szépen ha lehet. És írd le hogy Androidod van-e vagy iPhone-od. Nekem iPhone-om van és ahogy telt az idő már nem kevés ideje van meg, és mindig várom hogy legyen egyszer egy jó Androidom..
2016. júl. 14. 11:15
 1/5 anonim válasza:
80%
Helló!Nekem ugyan androidos telefonom van, de tudom milyen az iPhone.Szinte mindenki azt mondja milyen jó,de szerintem egyáltalán nem az.Semmiben sem jobb mint egy androidos telefon,és androidos telefonból több is van,tehát lehet válogatni.Ott megtalálhatsz ugyanúgy ujjlenyomatolvasós telefonokat,vízálló telefonokat..stb.stb.Szerintem az android sokkal jobban megéri és elég sok android többre is képes mint egy iPhone.Ha már androidos telefont akarsz venni akkor azt is nézd meg hogy hányas rendszere van pl.4.4.2(Kit kat) 5.1.2(Lollipop)6.0....ugyanis az új rendszere (5.1.2, 5.0.2, 6.0) jobban fut :) Remélem segíthettem :)
2016. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mind a két rendszer nagyon jó!

Az iphone sokáig gyors marad és egyszerű, az android pedig szabad szinte már bármit csinálhatsz rajta.

2016. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mind a kettőtöknek tökéletesen igaza van! Köszönöm az értelmes válaszokat^-^
2016. júl. 14. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt mindkét telóm, egyszerre is. Az iphone 5s-t kaptam a cégtől, magam nem vettem volna ilyen telefont, főleg nem ennyiért. Használtam 3 napig és vissza is adtam, annyira gagyi az a telefon, inkább vetettem 50k-ért egy dualsimes kínai telefont MUI5 oprendszerrel, amivel tökéletesen meg vagyok elégedve.
2016. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Hány gif nézegetőt szeretnél?

Kezdetnek itt egy 100-as lista.

[link]

2016. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!