Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A napokban vettem egy iphone5s...

A napokban vettem egy iphone5s készüléket, hogy ha esetleg egy, két, három hónap múlva letiltanák tudok valami tenni?

Figyelt kérdés
A telefonba maradtak banki sms-ek, fotok, videok, hivasinfo, mindent elmentettem, ha esetleg a tula nem fizetné és letiltják akkor a rendorsegre tudok ezzel fordulni? Fognak tenni valamit? Mondjuk pár hónap mulva is? Elvileg 2éves a készulek es nincs mar tartozas. Olyan helyen találkoztam az előző tulajjal ahol pont felettunk volt egy kozterulet kamera!
2016. júl. 14. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem
2016. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én inkább azon aggódnék, hogy lopott teledont vettél.. orgazdaság is lehet a vége..
2016. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tobb mint 1éves képek is vannak a tulajrol, tehat nem gondolom hogy loptt lenne mert szerintem 1ev alatt mar letiltattak volna ha igen :/
2016. júl. 14. 13:57
 4/18 anonim ***** válasza:
Múlthéten lopta el, akkor miért ne lehetnének akár éves képek róla? de meg is érdemled, h letíltsák meg kopogtassanak a rendőrök.
2016. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Gyengebbek kedveert: a telefonba 1eves kepek vannak a csavokarol akitol vettem . Tehat ha multheten ellopta volna valakitol akkor hogy lenne benne magarol tobb mint 1eves kep?
2016. júl. 14. 14:17
 6/18 A kérdező kommentje:
Sot video is van es a keszites datuma tobb mint egy eves es az is arrol a csavorol van akitol vettem.
2016. júl. 14. 14:19
 7/18 anonim ***** válasza:

Na akkor: ha a telefon nem lopott, és az előző tulajnak sincs már semmiféle tartozása, akkor szerinted mégis mi okból tiltanák le?

Felvett a térfigyelő kamera, na és akkor mi van?? Vagy szerinted az iPhone annyira elit telefon, hogy más telefonokkal ellentétben annak csak 1 tulajdonosa lehet, és kész, ergo tilos az adás-vétele és használt iPhone vásárlása, vagy mi? Nem értem a parádat!

2016. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy nincs rajta tartozas. A kerdes annyi volt hogy ha esetleg letiltanák elobb utobb akkor ezekkel a "bizonyotekokkal" esetleg tudok e a rendorseghez fordulni?! Vagy az eg vilagon semmit nem fognak tenni es akkor igy jartam.
2016. júl. 14. 14:35
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen így jártál.. bár neken gyanus, hogy valaki eladja a telefonjat és a képeit meg fent hagyja. De egy szó mint száz, ha tíltanak, akkor lesz egy téglád! icloud-ból kilépett?
2016. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen abbol ki, mar a sajatomba vagyok belepve..
2016. júl. 14. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!