Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni 2016-ban? Szempontok alul

Figyelt kérdés

Szóval érdekelne 1 új telefon a következő szempontokat figyelembe véve:

-Android rendszer

-A lehető legjobb előlapi és hátlapi kamera

-Megbízható, nem fagy le, gyors

-Több évre használható, akár 3 évig is ez lenne a telefonom

-Ára pedig 100.000 forint körül, vagy kicsivel több



2016. júl. 17. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
LG g4, Sony xperia M4 aqua
2016. júl. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A Sony egyáltalán nem tetszik, a G4 ről olvastam kicsit, ahogy írják az akkumulátor 1 napot se bír ki, illetve nagyon melegszik is :\ kicsit tanácstalan vagyok.

LG G4-et körülbelül mennyiért lehet megvenni 1 megbízható helyen?

2016. júl. 17. 01:17
 3/10 anonim válasza:
Igaz 100 ezer alatt van, de én nem olyan régen vettem huawei p9 lite-ot eddig semmi rosszat nem érzékeltem. A nagyobb játékok is szépen elfutnak rajta nem akadozik, aksija is kibír 1 napot(persze nagyban függ attól is hogy mennyit nyomkodom), és egész szép képeket is készít. Eddig nem csalódtam benne.
2016. júl. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én két éve vettem ujgsm.huról az LG G2-met. Szerintem ők teljesen megbízhatók, mármint már 2 napon belül háznál volt a telefon, gyári csomagolás, jó garancia, semmi hiba... Szóval nekem bejött. A G4-ről eddig csak jókat hallottam. Gyönyörű képek, nagy telefon, akksi bírja (persze folyamatos wifihasználat/mobillnet mellett azért tud merülni). Mondjuk a Huaweiről is elég jókat hallottam, főleg a p8/p9 lite változatokról. Csak hát nem tom, nekem nem igazán tetszett belülről, de hát ez mindenki szíve ügye. Remélem segítettem :)
2016. júl. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En ezeket a mobilokat ajanolom: g4, 1+ e, x. Mi 4s, x. Mi5 (32gbos), nexus 5x (32gigas), x redmi note 3pro (3/32), letv 1pro, LeEco Le Max 2, vernee appolo lite, (p9lite) ezek a mobilok biztos h gond nelkul fognak futni tobb even keresztul
2016. júl. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, mindenkinek ment a zöld :D

Utánaolvastam az összes telefonnak, és úgy döntöttem, hogy a G4-et fogom megvenni.

Annyi kérdésem lenne még, hogy valahogy meg lehet-e oldani, hogy kameraként tudjam használni pl. 1 állványra rakva? Mármint vannak direkt ilyen telefonos állványok? Nem selfie stick-re gondolok, hanem mint 1 kameraállvány csak telefonnak.

pl 1 ilyen: [link]

2016. júl. 17. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:
A p9 lite-nak nem olyan jó a hátlapi kamerája.
2016. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ilyet vegyél.

[link]

2016. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az meg több sokkal mint a 100k.
2016. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Használtan nem annyi.
2016. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!