Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobiltarifákhoz már nincsen...

A mobiltarifákhoz már nincsen ingyen készülék lehetőség két éves hűségvállalás esetére?

Figyelt kérdés
Nézem a Vodafone weboldalán, nincs olyan, hogy tarifa + valami alap készülék. Mindegyik esetében növelik a havi előfizetési díjat minimum egy ezressel.

2016. júl. 21. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
1270 és segítenek
2016. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a tolvaj szolgáltatók már dágábban adják a szerkentyűke mint a boltok,függetlenül.nem csak a vodafos ,egykutya mind.
2016. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor ne vedd náluk.


egyébként a szolgáltatóknak sosem volt nagy üzlet a telefon értékesítés, nem is erőltetik mostanában.

2016. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már beszéltem a szolgáltatóval, kötöttem is 2 év hűséget, kérdeztem az ügyfélszolgálatost lehet e benne készülék, biztatott hogy persze válasszak utólagosan majd készüléket a webshopban is akár. Csakhogy nincs olyan ami nem növeli a tarifát, azt hittem valamit rosszul nézek, azért bátorkodtam kérdezni, hátha valakinek van friss tapasztalata. Én legalább 10 éve nem kértem kártyafüggő szolgáltatós telefont, ezért lepődtem meg. Akkor még egész tűrhető 1Ft alap telefon választék volt és szó nem volt arról, hogy másít a tarifán. Na ennyi.
2016. júl. 21. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!