Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Iphone-t venni?

Megéri Iphone-t venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Iphone-t venni, 6s-t, de ahhotz képest, hogy 12 Mp-es a kamerája, állítólag nagyon rossz minőségű képet csinál. Nem tudom, még nem fényképeztem vele, csak ezt olvastam itt, mondjuk minden féle hülyeséggel együtt. Szóval szerintetek maga a telefon jó? Megérné?

2016. júl. 22. 17:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok iPhone fan, de nem csinál rossz képeket.

Lehet a Sony azért odaverne neki, de azért az iPhone 12mpx-e se rossz.

2016. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy presztízstermék. Nyilván valóan nem éri meg, de aki veszi az nem azért veszi hogy megérje. :D
2016. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
A megapixel nem jelent semmit
2016. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem jelent. A megapixelek számát.

Az más kérdés hogyha szar az optika, akkor lehet 50megapixel is, akkor is szar lesz a kép.

De a 12 már elég.

2016. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A MP-el elég sok mindent jelent:D Az a baj, hogy igen megoszlik a vélemény. Vagyis inkább az emberek vagy elhordják minden -nak, vagy az egekig dícsérik
2016. júl. 22. 18:02
 6/18 anonim ***** válasza:
Azért mert egyrész jó teló, másrészt meg az árát azért nem éri meg. Ennyi az egész.
2016. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És 16 vagy a 64 GB a kedvezőbb? Kb 20 zene, 1000 kép, Facebook, Messenger, Gmail, Tetris, Akasztófa, Billentyűzet szerekesztő, Névnapok alkalmazásra
2016. júl. 22. 18:19
 8/18 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy rossz képet csinál. Vannak készülékek, amelyek jobb kamerával rendelkeznek (pl Galaxy S7), de ettől még ez is jó képeket készít, ráadásul egyenletesen teljesít minden körülmények között. De pont mostanában volt egy kamerát összehasonlító teszt a mobilarenán, érdemes lehet elolvasni: [link]

Egyébként #3-nak igaza van, nem a megapixel számít, hanem az érzékelő típusa, szenzor/alpixelek mérete, optika, és a képfeldolgozó szoftver - utóbbi terén pl kifejezetten rossznak számít a Sony, ami azért kínos, mert más gyártók is az ő szenzoraikat használják, és jobb eredményt érnek el vele.

Ha tényleg csak arra akarod használni, akkor 16GB is elég lehet neked. Ugyanakkor ha bejön a képbe a videózás, szinte biztosan kevésnek fogod találni a kapacitást.

2016. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia! Én írtam ki nemrégiben egy kérdést, hogy normális-e ha sötétben szar képeket csinál az iPhone: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

Ezek a képek eléggé csalódást okoztak. De azt kell mondjam, az előző (SGS 3) telefonommal ellentétben, az iPhone-ban ez az EGY dolog nem tetszik csak. Minden más szempontból szuper telefon, max. sötétben nem fényképezek vele majd annyit. Ennyi kompromisszum belefér.

2016. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szvsz egy mobil sem éri meg 90-100 ezer felett. De ez csak én vagyok. Ha van pénzed, mindenképp a 64gbeset vegyed!
2016. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!