Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Iphone-t venni?

Megéri Iphone-t venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Iphone-t venni, 6s-t, de ahhotz képest, hogy 12 Mp-es a kamerája, állítólag nagyon rossz minőségű képet csinál. Nem tudom, még nem fényképeztem vele, csak ezt olvastam itt, mondjuk minden féle hülyeséggel együtt. Szóval szerintetek maga a telefon jó? Megérné?

2016. júl. 22. 17:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Más kérdés, hogy megéri-e vagy, hogy jó telefon-e.


Előre leszögezném, hogy Apple szűz vagyok, szóval tapasztalatból nem tudok semmit mondani, DE. Rövidre fogom.


Szerintem az iOS egy rendkívül jól optimalizált rendszer, gördülékeny, nem fagyogat le, a telefon design pedig nagyon elegáns.


Nyílván nem éri meg az árát, mert borzasztó sokba kerül, a helyedben én Huawei P9-ben gondolkodnék, főleg ha fényképezgetni is akarsz, szerintem nem kérdés.

2016. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
jajj, csak Huawei-t ne. Hála az égnek, most szabadultam tőle. Többet látni sem akarom. Lefagyott, leállt, nem csörgött ki, elment a térereje teljesen...
2016. júl. 22. 21:56
 13/18 anonim ***** válasza:

Egy készülék alapján ítélsz meg egy egész céget, grat...

Amúgy amit leírtál programokat, arra elég egy 100k alatti telefon is. És akkor marad pénzed egy normális fényképezőgépre. Ja és az iphone jó ez tény, de nem ennyiért.

2016. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nekem eleg volt a dragabb, alitolag minosegi Huawei ahhoz, hogy eliteljem. Nem olcso volt, soha tobbe nem akarok a kezembe fogni.

Iphone tetszik, szimpatikus, tobb ismerosomnek van, de nem 6s, ezert kerdeztem. csak abban nem vagyok mostmar biztos, hogy 16 vagy 64 GB, bar szerintem 16 lesz, mert ugy nem tudnam kihasznalni

2016. júl. 23. 14:40
 15/18 anonim ***** válasza:
Azt is leírod, hogy milyen Huawei termékről hazudozol, mert ha egy Y5-ről akkor megértem. Viszont azt nekem kérlek ne magyarázd be, hogy egy P8 vagy afeletti kategóriájú telefon neked akármikor is lefagyott volna, mert akkor te nem tudsz telefont kezelni.
2016. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Squid válasza:
Apple semmiképpen sem éri meg ugyan úgy mint a kocsiknál a márkát fizeted meg, de ha van rá pénzed mindenképpen megéri, csak nem a a 6s. Nekem mindig is Iphoneom volt (használtan nem újan, annyit nem ért nekem sose a minőség mint a telefonok új árai). Most egy 5s-em van és gyorsaságban nem fogod észrevenni az 5s és a 6s közötti különbséget, képekben sem és egy csomó "alkalmazás" miatt veszik meg a 6s-t amit senki se fog használni soha az életben. Nem véletlenül csináltak csak 16 és 64 gb-osat, pontosan tudták ha kiadnak egy 32-eset akkor mindenki azt veszi, így a 64eset fogják mert a 16 gb-os kevés egy 6s-hez. Én egy 5s-t ajánlanék neked, mert ami fontos mindenben van olyan mint egy 6s (aksiban nem de bőven elég ez is), olcsóbb cseréltetni egy kijelzőt ha betöröd és mivel kijött az SE, így újonnan kapsz 100.000 Ft-ért egy minőségi, ha úgy tetszik prémium telefont ami az életedben lelassulni nem fog és több évig a frissítések elérhetőek lesznek rá. Sőt mi több a kis kijelzőt is jobban fogod szeretni, mert a 6s nagy és rossz lesz a sarkakba nyúlkálni hiába húzza le a képet azt a tulajdonságát az életben sem fogod használni. De lényegében igen megéri Iphonet venni (nem éri meg az árát de jobb mint egy ugyanolyan árkategóriás Samsung például).
2016. júl. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
40-50 ért veszel karcos kijelzős iphonet németből, rárakol egy kijelzővédő üveget, utána mehet a jb, és van egy használható telefonod (én is így csináltam régen a 4s-sel) azt meg ne próbáld nekem beadni, hogy egy felsőkategóriás huawei/honor fagy, mert most írok egy középkategóriásról és semmi baja.
2016. júl. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

P7-esem volt. Mondhatjátok, hogy akkor tuti nem tudtam kezelni, tönkre tettem vagy akármi. Pont nem érdekel erről mit gondoltok:) Alapból már az android rendszerrel van a problémám. A snapchet mindig leállt, sokszor lefagyott...nem. Nekem ez nem

Az árérték aránnyal tisztában vagyok, csupán a hátulütőire lettem volna kíváncsi. Pl ugye hallottam, hogy rossz a kamerája nem igen ér semmit.

16 GB-os lesz. Megtaláltam az Ipod-omat, így zenét nem is kell rá töltenem, plusz lesz véve egy lightning-es pendrive. Azzal többre megyek

Nekem nem lesz 5-ösöm. Borzalmas a design-je. Nekem nem tetszik, de kinek a pap, kinek a paplan O:) Ebből következtetve az SE sem tetszik. A hatoson ott van az az antenna sík, több része rozéarany, vékonyabb, nem egy tégla alakú....

Na tudod ki fog törött˛karcos képernyőjű telefont venni:D ha megvetehetm újonnan, hibátlanul, origin állapotban, akkor miért vennék hibásat?

Nem azt mondom, hogy minden felső˛középkategóriás borzalom. Nekem ez a darab nem volt jó. Lehet, hogy egy másik ugyan ilyen telefon meg eszméletlen jó. Volt egy samsung star 2-m. Imádtam. Eszméletlen jó telefon volt akkor, van amikor még most is használom. Nekem a huawei nem jött be, a samsung viszont egy ilyen kis "semmi" telefonnal elnyerte a tetszésemet, csak azért olyan pozitív dolgokat is hallani az iphonról....

2016. júl. 24. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!