Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Huawei P8...

Mit gondoltok a Huawei P8 Lite telefonról?

Figyelt kérdés
Jó, talán nem a legnagyobb márka, de szerintem tud annyit mint egy SamsungS5. Most S5 minim van és Huawei P8 Lite-om lesz elvileg. Mit gondoltok róla/tapasztalatok?

2016. júl. 24. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Megbízható, jó :) Nekem bejött a márka is most váltottam P9 re
2016. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na akkor ez biztató :)
2016. júl. 24. 19:10
 3/5 anonim válasza:

Azért az nem igaz hogy nem a legnagyobb márka :)

Ha így haladnak ahogy most lassan ott lesznek az Apple és a Samsung mögött :)

2016. júl. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát végülis sztem is. :) Köszi a válaszokat
2016. aug. 1. 11:33
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok . Adott egy Huawei p8 lite készülék ! Egyszer csak semmi előzetes jel nélkül elment a kép ! Tök fekete minden,viszont a gombok nyomására reagál,hívni lehet csak sajnos nem látok semmit..... Kb 3 hétig nem is nyúltam a telefonhoz,alkatrész várása miatt,de mivel semmi siker ezért gondoltam feltöltöm és....

A töltésnél nagyon csodálkozva néztem hogy van kép .

Viszont sajnos csak 2-3másodpercig utána megint fekete minden. Picit "megnyugodtam"hogy nem az lcd ment tönkre ! Azt vettem észre hogy a bekapcsoló gombnak van vmi köze ehhez a jelenséghez. Szétszedés után nem tapasztaltam azt hogy el lenne szakadva a kábel. Ma egész nap be volt kapcsolva a telefon,és próbáltam használni.Nos volt mikor 2-3másodperc után elsötétült majd nyomás, vagy magától előjött a kép, de volt olyan is hogy akár 1percig is tudtam a telefont használni. Ha elsötétül akkor a bekapcsolási gombot nyomogatom,és egyszer csak megint van kép ..... Esetleg valaki találkozott már ilyen problémával? Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv.Imi

2016. aug. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!