Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van mindenhol iPhone?

Miért van mindenhol iPhone?

Figyelt kérdés

Bármilyen telefonmodellnél, interneten is mindig iPhone, más telefont alig látni, a híres emberek 120%-ának iPhone-ja van, random Youtube videóban is, csak iPhone-ra lehet több tonna tokot kapni, klipekben is csak iPhone, és még sorolhatnám..

(Megjegyzem, nekem iFonom van.)


2016. júl. 24. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
:D amúgy igen, asus is elég jó telókat gyárt, samsung nem annyira jó mondjuk mert drága,és 1-2 év használat után olyan szinten be fog lassulni, sonyt nehéz szereltetni, de ezen kívül sok jó telefon van.
2016. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem igaza van.


Mert a médiában szereplő emberek mind gazdagok, és okostelefonból az iPhone a legdrágább, nekik sok pénzük van, így azt veszik. Ennyi.

2016. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Én Budapesten egyre kevesebb iPhone-t látok a mindennapokban, más kérdés, hogy erről ára is tehet. De Stockholmban buszon jót mosolyogtam azon, hogy mindenki a telefonját nyomogatja, és csak a mellettem ülő magyar lánynak nem iPhone volt a kezében.

Tok teljesen más kérdés, azért van iPhone-ra nagyobb választék, mert ez jelenti a nagyobb piacot. Más készüléktípusból kevesebbet adnak el, és itt minimum két generációig nem változik jelentősen a formaterv, így ugyanaz a tok jó rájuk.

2016. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
kint voltam az usában és elromlott a telefonom, vettem egy másikat, iphone se-t, mert az volt a legolcsóbb telefon a boltban, az Samsung S7 majdnem duplájába került
2016. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ezek sok esetben fizetett reklámok.

Az Apple úgy próbálja tartani a népszerűségét, és a presztízsét, hogy hírek embereket kérnek meg, hogy mutatkoznak a termékeikkel. Így az emberekben kialakul egy kép, hogy igen, az Apple milyen prémium dolog, még a nagy sztárok, hírességek is ezt használják.

Persze közel sem biztos, hogy ez így van. Ez csak az én meglátásom volt.

2016. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Drága, divat márka.

Ugyanúgy, mint ahogy a klipekben, meg az összes suttyó fején Beats fülest látsz.


Csak a kettő között az a különbség, hogy az Apple legalább minőséget tesz le az asztalra az áráért, a Beats meg egy rakás szart.

2016. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért utálom néha a Gyakorikérdéseket, mert bunkó állatok velem ok nélkül.👏🏻
2016. júl. 25. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!