Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a xiaomi redmi 3...

Szerintetek a xiaomi redmi 3 pro megéri? A jellemzőiven teljesen elégedett vagyok de kezemben még nem volt, élőben sem láttam csak képeken.

Figyelt kérdés
Bizonytalan vagyok. Nagyon király mobil elvileg, de azért megkérdezem ti mit gondoltok róla, az sokat segítene! Előre is köszi!

2016. júl. 25. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz róla videókat és nézegess utána fórumokon, hogy vannak-e esetleg hibái stb.
2016. júl. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nalunk a csladban par napja jott meg, teljesen elegedettek vagyunk vele
2016. júl. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! még valaki tud valamit?
2016. júl. 25. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy fekete baratnomnek meg egy aranyat vettunk 100% elegedettej vagyunk sokkal jobb amire szamitottunk! Nagyon jo kis telefon nagyon jo minoseg! Ipaky tokot vettunk hozza uvegfoliaval! Eddig legjobb telefonom!
2016. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi! Én is aranyban gondolkoztam! :)
2016. júl. 27. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!