Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri innen...

Szerintetek megéri innen rendelni?

Figyelt kérdés

[link]


Mennyire lehet megbízható ez az oldal? Mert itt és több hasonló oldalon elég olcsó ez a telefon, de van ahol még 150 felett van. Illetve az is érdekes, hogy a fehér hátlapos a legolcsóbb, fekete hátlappal (87kÖ vagy kék hátlappal (97k) drágább.


2016. júl. 25. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt olvasd el a vásárlók értékeléseit:

[link]

2016. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 Elolvastam. :) Csak nem tudom, hogy nem e kamu értékelés. :)


Most néztem, hogy Emag-on is csak 10 ezerrel több. Ott lehet megbízhatóbb.

2016. júl. 25. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:
az emag se nagyon jobb
2016. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%

nem tudom beszélsz-e nyelveket, képes vagy-e azon túl specifikálni az igényeidet, hogy alma legyen rajta, vagy nevezzék samsungnak.

Ha nem vagy képes, az ilitgéesem pont hu épp a te oldalad. Azoknak találták ki, akik a szakmunkásképzőben átugrottak pár év tanulást.

Ha képes vagy gondolkodni, specifikálni és vásárolni, az ebay vagy az aliexpress a te oldalad.

De szeretném ha tudnád, a tanácsom csak a nagyon okos embereknek jön be, ők néhány tízezerért veszik azt, amire te a gatyádat költöd...

2016. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Hmm... Köszi, a bunkó választ. :) A helyzet az, hogy nem szakmunkás vagyok és nem csak a név az igényem egy telefonban és nyelveket is beszélek... Viszont akkor sem rendelek eBay-ről telefont, meg semmit. :) Sehol nem fizetek előre... aztán lehet nem jön meg, vagy kapok egy üres dobozt... persze ott is vannak visszajelzések és azok alapján látszik, hogy ki a megbízható, de ha véletlen is hibás készüléket küldenek, akkor a csere macerás...
2016. júl. 25. 12:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és a kedvedért ott is rákerestem, nos a legtöbb helyen ugyan úgy 70-100 ezer közötti összegért árulják. :) Remélem azért jól esett okoskodni...
2016. júl. 25. 12:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Állítólag gyári garanciát ad rá...hát nem tudom, ha ez igaz, akkor jó. Gyári gari nélkül semmilyen telefont nem szabad venni.

Az elite GSM-et nem ismerem, onnan még nem vásároltam, így személyes véleményem sajnos nincs, csak ennyit tudok mondani. Nézd meg a véleményeket, első sorban azokét kell figyelembe venni, akiknek volt már garanciális, vagy egyéb ügyintézésük, hogy mennyire voltak korrektek.

Ahonnan én vásároltam az a mobilkereskedes.hu. A kiszállítás lassú volt ugyan, mert rendelés után egy héttel még mindig nem bírták beszerezni a telefont (nem is értem...), de megérkezett, gyári garanciás, voltam is vele vissza egyszer, de nem hozzájuk, hanem gyártó által javasolt szervizben. De az áraik jók, és a gari biztosan gyári. Ez 2 nagy pozitívum.


#4-re meg ne hallgass. Hiába okoskodik, ha nincs igaza. Amit ebay-en, meg egyéb helyeken "specifikáció alapján" kínából fillérekért veszel, az néhány kivétellel mind szar. Persze, lelet, hogy leírja, hogy "húszezerért nyócmagos Soc meg kétgiga RAM", de a minőségük szar..

És nem, itt most nem a nagyobb kínai gyártókat szidom, mint xiaomi, dooge, vagy akár vernee, és még lehetne mondani sokat, mert az ő telefonjaik ugyan jó ár-érték aránnyal bírnak, de egyrészt nem aliexpressről kell rendelni, mert legnagyobb részüket árulják MO-n, de ha itt nem is, legalább az EU-n belül valahol, így lesz normális garanciád, viszont nem is annyira olcsók mint az ilyen "túl szép, hogy igaz legyen" árak... Telefont nem csak a sima számok alapján választunk... nagyon sok dolog kell még hozzá, hogy egy telefon rendesen működjön.

Arról meg ne is beszéljünk, hogy megnézném azt a néhány tízezres telefont, ami odavág egy nexust..

Ja, meg még azt is, hogy mikor kapja meg a droid következő főverzióját.

Meg ilyen apróságok.. Elég sok kérdés szokott lenni itt is a klónokkal meg hasonló szarokkal kapcsolatban. Mit csináljon vele? Hát mit? Dobd ki bmeg, annak ha velemi baja van, vége...kész..

2016. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 Nagyon szépen köszönöm a hasznos választ és teljesen egyetértek veled. :) Ment a pacsi.


Amúgy végül a VIP-Phone-ról rendeltem,személyes átvétellel. :) Már várom nagyon, hogy az enyém legyen az új készülék, igazi megváltás lesz az S3 után.

2016. júl. 25. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!