Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Működik a Xiaomi Redmi 3 Pro...

Bali014 kérdése:

Működik a Xiaomi Redmi 3 Pro itthon?

Figyelt kérdés
Telefonokat nézegetek mostanában és a Xiaomi Redmi 3 Pro ütötte meg a szemem. Az lenne a kérdésem hogy az itthoni hálózatok működnek-e rajta? Telenoros vagyok. Normálisan tudok vele telefonálni esetleg 3G müködik?(ugy hallottam 4G nem). Továbbá szerintetek megéri? kb 66 ezerért láttam. Nem akarok csúcs telefont nem használom sokat de ha akarok mégiscsak tudok pokemonozni nemde? :D

2016. júl. 27. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:

-Telefonálni fogsz tudni vele attól függően hogy függetlent rendelsz, ha nem akkor telenorral nem tudod használni.

-A pokémon go-nak az interneten lévő 76% százaléka vírusos úgyhogy azt alapból nem ajánlom semmilyen telóra sem letölteni!

2016. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az eustockon most 55k

vidéken a 3g lefedettség kisebb mint a 4g, talán a vodafone-nak a legjobb a 3g lefedettsége

2016. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aliexpressen ~45k
2016. júl. 27. 17:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Ha nagyvárosban vagy a fővárosban, akkor nem lesz semmi gond vele, lesz 4G is. Ha kisebb helyen (pl. faluban), akkor nem valószínű, hogy lesz 4G, de 3G még lehet, ami szintén gyors. Nézd meg a telenoros lefedettségi térképen a lakhelyed és a tartózkodási helyeid, ha van 3G, akkor nem lesz gond.


("úgy hallottam 4G nem működik" - tévhit. A 4G rengeteg frekvencián érkezhet a telefonba. Magyarországon a B20 a legnépszerűbb, ezt nem tartalmazza a telefont; de ettől függetlenül B7 vagy B3 frekvenciát még találni fogsz sűrűn lakott helyeken.)

2016. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
BP-töl 2-3km-re lakom ezzel nem lesz probléma, köszi a válaszokat bár ahogy nézem lehet hogy Note 3 Pro lesz belőle :D
2016. júl. 28. 00:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz LTE, mert nem támogatja a b20as szabványt, csak a B3-at, B7-et.
2016. júl. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

E szerint, mind a 3 G-t, mind a 4G-t viszi a Telenor és a T-mobil is, a Voda csak a 3 G-nél van.

[link]

Bár lehet, hogy már rég a készülék boldog tulajdonosa vagy! :D

2016. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
AliExpress , ott olcsóbb és van olyan modell ami international, támogatja a magyar LTE-t, B20(800mhz)
2016. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ja, csak arra az alienexpress árra még rámegy a 27% ÁFA meg a 2,5% vám.

Am megvetted? Működik az LTE?

2016. okt. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!