Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Melyik telefont válasszam az alábbiak közül?

Ha lehet, akkor sorrendben, és ha van vele tapasztalatok, akkor azt is írjátok mellé.


Ezekről lenne szó:

Lenovo A2010 - [link]


Lenovo A6000 - [link]


LG Spirit 4G LTE - [link]


Böngészésre ritkán használnám. Facebook, messenger, meg talán instagram futna rajta, de ezeket sem használnám sűrűn.

Fotózni is szeretek(Havonta kéthavonta pár szép képet), meg az is jó lenne ha nem naponta kellene tölteni.(Úgy értem, hogy nem is használtam meg semmi, és leugrott jó pár százalékot, legalábbis a mostani telefonom ilyen, de ez már régi.)


Köszönöm a segítséget előre is!



2016. aug. 10. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Helló,


Ezt a hármat összehasonlítva szerintem az LG a legjobb választás.

[link]


Az A6000 elég régi, nem valószínű, hogy megkapja a legújabb Andridot. Az A2010 és a Spirit közül pedig az LG tűnik jobbnak. Kicsit nagyobb kijelző és akksi, jobb kamera, jobb videót tud rögzíteni.


Arra figyelj, hogy az LG-nek a hátán vannak a gombjai, mindenképp fogd kézbe valahol és nézd meg, mennyire jön be neked.

2016. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)


Végül én is az LG mellett döntöttem, régebben már megfordult a kezemben, tetszett :)

2016. aug. 10. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!