Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek is ezt csinálja a...

SBalazs3000 kérdése:

Nektek is ezt csinálja a telefon a 6. 0.1-es frissítés óta? (Galaxy S5)

Figyelt kérdés
Android frissítés után próbáltam lassított videót csinálni. Az első 2 másodperc kb. normális 30 fps mellett megy, majd elkezd akadni és le megy 20 fps köré. Ez csak nálam jelentkezik vagy másnak is van ilyen problémája? Mit lehetne csinálni, hogy rendesen működjön?

2016. aug. 11. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen SD kártya van benne?

Lehet, hogy a memóriakártya rossz minőségű vagy elromlott, de az is lehet, hogy töredezett nagyon, tehát formázni lenne szükséges egyszer.

Ha nem az SD kártya a hibás akkor a rendszert kellene teljes újrarakni és úgy kipróbálni.

2016. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem SD kártyára mentem, arra én is gondoltam hátha rossz. Lehet megpróbálom újratelepíteni, de frissítés előt nem volt semmi baja :/ egy próbát megér
2016. aug. 11. 16:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem lett jobb :(
2016. aug. 11. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!