Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyik telefont...

Ezek közül melyik telefont ajánlanátok és miért?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S7 Edge

iPhone 6S

LG G5

Esetleg ha ajánlanátok valami mást de jobbat ebből a kategóriából.

Ami fontos: hosszútávú támogatottság (min. 3-4 év), jó kamera, megbízhatóság.

Kérlek olyanokat ne írjatok hogy azért jó mert iPhone/Samsung, hanem objektív értékelést ha lehet.



2016. aug. 11. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hosszútávú támogatottság miatt lényegében kiesik a két androidos modell, már ha ROM-olni nem akarsz (ahol megbízhatóság kérdéses). Még Nexus modelleket lehet érdemes megfontolni (5X/6P, de akkor már érdemes lehet megvárni a hamarosan érkezőket), de 3 év már ott is nagyon maximumnak számít (megint csak, hivatalos szoftver esetében).

Kamerája jó a 6S-nek (de S7-é, Nexus 6P-é jobb), megbízhatósággal megintcsak nincs gond.

2016. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megérné megvárni az i7et, hátha mutat valami újat...
2016. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: na igen, ha másért nem is, de árcsökkentő hatása valószínű lesz...:)
2016. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 igen én is ezért húzok az iPhone felé.

#2 nekem a 6S is bőven megtenné és hátha szeptemberben lemegy majd kicsit az ára.


Esetleg az ősszel megjelenő Nexusról tudtok valamit?

2016. aug. 11. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Nem sokat tudni, de jól rátapintottál a lényegre. Azt is érdemes lehet megvárni.

2016. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!