Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 640 XL erdemes most...

IstvanGTA kérdése:

Lumia 640 XL erdemes most wWin 10 mobil ra frissíteni?

Figyelt kérdés
Mikor megjelent a Windows 10 Mobile frissítettem egy 930 as Lumiat es a rendszer nem mukodott jol a 8.1 hez képest.Most hogy eltelt par honap erdekel a Windows 10 Mobile hasznalok véleménye hogy hasznalhato a rendszer es foleg hogyan működik a 640 xl lumian.

2016. aug. 20. 08:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem már az első 10-re frissítés után se volt bajom vele, minden ugyanolyan jól működött. Frissítheted nyugodtan, de szólok, hogy a legújabb update, amit most toltak le, kiszedi a gyári fm rádiót és csak gagyikkal lehet helyettesíteni. Ezt leszámítva teljesen rendben van.
2016. aug. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors választ .Megnyugtattal.
2016. aug. 20. 08:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyedül a messengerrel vannak problémáim, nehezen indul (amióta megjelent az újabb verzió). Csak fehér képernyő kb 20 másodpercig, aztán leáll. Viszont másodszorra már elindul, és rendesen üzemel. Maga a wp 10 stabil, én már nem tenném vissza a 8.1-et. Lassan az is a wp 7.8 sorsára jut, egyre kevesebb programot fejlesztenek rá.
2016. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!Most valtottam Wp 7.8 rol es meg mindig mukodokepes a keszulek es azert kerdeztem mert tudom hogy a WP mindig stabil volt csak mielott valtok Win 10 Mobile ra erdekelt hogy megoldottak a kezdeti problemakat.
2016. aug. 20. 18:49
 5/15 A kérdező kommentje:
A navigációval mi a helyzet?Halottam hogy nincsen Here Drive de van valami Windows Maps .Ez a megoldás van olyan jo es ami meg fontosabb az az offline üzemmód?
2016. aug. 22. 11:10
 6/15 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanaz, csak más néven. Offline is működik. Tettek bele plusz funkciókat települések 3D-ben, de ez lehet az előzőben is volt, arra már nem emlékszem. Most nincs külön autós térkép, de ebben is van útvonaltervezés.
2016. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!A telefonomon van Steam es Microsoft fiokhoz autentifikator a frissites utan is generalja a kódokat gondolom mivel minden megmarad vagy a biztonsag kedveert kapcsoljam ki majd frissites utan kapcsoljam vissza?
2016. aug. 22. 22:12
 8/15 anonim ***** válasza:
Biztos ami biztos alapon kapcsold ki. Az előző 735-ös telefonomon pl. nem működött rendesen a lumia camera, leszedtem róla, majd újra telepítettem, onnantól már jól működött. Legtöbbször ezek az apróságok segítenek. :)
2016. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!Sterencsere mukodnek de ha nem mentek volna a steam-nek tudom a deaktivalo kodjat a Microsoft fiokhoz meg lehet kerni kodot emailban.
2016. aug. 23. 13:47
 10/15 A kérdező kommentje:
A Here Drive+ meg a Here Maps-et torolhetem le mivel win 10 nem fog soha mukodni sajnos.
2016. aug. 23. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!