Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 640 XL erdemes most...

IstvanGTA kérdése:

Lumia 640 XL erdemes most wWin 10 mobil ra frissíteni?

Figyelt kérdés
Mikor megjelent a Windows 10 Mobile frissítettem egy 930 as Lumiat es a rendszer nem mukodott jol a 8.1 hez képest.Most hogy eltelt par honap erdekel a Windows 10 Mobile hasznalok véleménye hogy hasznalhato a rendszer es foleg hogyan működik a 640 xl lumian.

2016. aug. 20. 08:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy jártam, hogy Pestre menet nem tudtam használni a here drive-ot. De szerncsére a vonaton volt wifi, és onnan le tudtam tölteni a ms maps-ot. Akkor nem vettem észre nagy különbséget a használatában.
2016. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Olvastam egyik weboldalon hogy majd lesz olyan funkcio hogy a Windows 10 es mobilra erkezo hivasokat es uzeneteket at lehet iranyitani egy Windows 10 gepre.Ez a funkcio meg nem letezik gondolom mivel en sehol sem taaltam ?
2016. aug. 24. 12:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Létezik már a windows hello is, de én még ezt sem próbáltam ki. Nagyon sok funkcó van, amit nem használok, de igazából nem is érdekel. Offline térkép, emiatt vettem meg az első lumia telefonomat. Sokan még a tévét is teleforól akarják irányítani. Én erre azt mondom, minek. Ahhoz van távirányító. Ha leesik az éjszaka folyamán, és véletlenül rálépsz, amikor kikelsz az ágyból, pár ezer forintból tudod azt pótolni.
2016. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Gilicze Ferenc válasza:
Mapfaktor gps navi ,ingyen letölthető térképek hozzá .Offline is működik mi most jártúk meg Montenegrót vele Szerbiám keresztű és hibátlan !
2016. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat!
2016. aug. 25. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!