Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Teló váltás előtt állok, mit...

Teló váltás előtt állok, mit javasoltok? IPhone 5S vagy Galaxy A5 (2016)?

Figyelt kérdés

iphone-nál előny a ios stabilsága, a5-nél meg hogy nagyobb és gyönyörű az amoled kijelzője, de nem tudom mennyire időt álló termék, az iphone akksija rossz azt tudom vennék egy hordozható töltőt akkor úgy nem lenne gond ha egész nap úton vagyok, az a5-nek elvileg nagyon jó aksija van, nagyobb is a készülék, bár eddig is hasznaltam 4"-es telot ami az 5s mérete....

Tapasztalatokat várok akinek valamelyik van esetleg vélemény



2016. aug. 23. 11:08
 1/6 anonim válasza:
77%

Szerintem 5s-t már nem érdemes venni hiszen 3 éve jelent meg! Még 1-2 év és ugyanúgy használhatatlan lesz, mint most a 4-4s

És ezt mondom úgy, hogy nekem is az van és nem cserélném le andoriodra. Az aksija egyszer volt cserélve kb 1.5 éve (garanciálisan), folyamatos használat mellett még ígyis bír 6-7 órát.

2016. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én csak az a5-ről tudok beszélni, mivel nekem is az van. Nagyon megéri az árát, az meg, hogy támogatja a gyorstöltő használatát, csak dob a telefon nyújtotta élményeken. Nagyon szép a kijelző, sokszor ejtettem már el, és az üveg elő- és hátlap meg sem karcolódott. Szépen vitte az Asphalt 8-at (míg le nem töröltem :D), a belső memóriája nekem pontosan jó. Sokkal újabb, mint az 5s és modernebb is, ha úgy nézzük. A kamera fantasztikus (13 és 5 megapixel), de sajnos nem képes 4k-ra (de úgy tudom, hogy az 5s sem).

A telefon nagysága nekem tökéletes, az 5s 4"-ja nekem valójában kicsi is lenne. Az ujjlenyomat-olvasó is jól működik.

Egyetlen problémám, hogy a hangszóró hangos, de nem eléggé, bár én ezt annyira nem is használom ki.

Összességében egy nagyon jó telefon. Ha nagyon telefonra vágysz, akkor ott van az a7 és az a9.

Az a9 jobb kamerákkal rendelkezik (16 és 8 megapixel, ha jól tudom).

Sok sikert a telefonválasztásban! :)

2016. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nagyobb telefonra*
2016. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
82%
5S de akkor már inkább egy iPhone SE ami most a legerősebb az Apple kínálatában a 6S-sel. A9 processzor van benne mint a 6S-ben de Droidot soha nagyon nagyon ritkán időt álló meg az alkalmazások megeszik az erő forrásokat azért tudnak 4-8 GB rammal is akadozni lefagyni stb
2016. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Előbbi túl régi, utóbbi túlárazott. Más nem jöhet szóba?
2016. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát ha nem fényképezel nagyon sokat meg nem sokat játszol rajta csak egy-két alkalmazás abban az esetben a 16GB is elég de nagyon meg kell gondolni mert ha sok alkalmazást töltesz le akkor tényleg drága hát mást telefon ami szóba jöhet az LG vagy Sony :)
2016. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!