Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudok kezdeni valamit ezzel a...

Tudok kezdeni valamit ezzel a telefonnal?

Figyelt kérdés

kb 2 hónapja vettem egy samsung galaxy s6 edge telefont. De már az első héten egy rakat probléma jelentkezett és ezzel kapcsolatba mit tudok csinálni?

Problémák:

-a töltője alapból rossz csak akkor tölt, ha oda szorítom.

- Rossz az óra benne, mert hiába állítottam jó idő zónát egy órával előrébb jár és emiatt rengeteg applikáció nem működik.

- van a képernyőn egy folyás, de ez szerencsére "csak" lezárt képernyőn látszik

- fura a rezgő motorja. Egyiknap bekapcsolta a szomszéd a fűnyírót én meg rohantam, hogy csörög a telefonom. Meg össze hasonlítottuk egy media marktos ugyan olyan telefonnal és teljesen máshogy rezgett.


és most hirtelen ennyi jutott eszembe. Viszont én nem tudom, hogyan, de lett rajta egy repedés. Lehet valamikor neki ütődött valaminek, a lényeg, hogy a nyomógomb mellett van egy pici repedés. Ezért nem akarják semmien hibáját javítani. Tudok valamit tenni, vagy b*szhatom az egészet... :/

Ja és van biztosítás a telefonra, de nem szeretnék x összeget kifizetni a képernyőre, ha az egész alapból egy rakat.....Mert nem biztos, de azt sem tartom kizártnak, hogy amikor szólt (rezgett) az ébresztő akkor berepedt.

Előre köszi az értelmes válaszokat!



2016. aug. 26. 09:13
 1/6 anonim válasza:
Nem klón ?
2016. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol vetted a telefont? Miért nem viszed vissza a boltba? Vagy aluljárós akciós vétel volt? Utóbbira tippelnék, akkor viszont biztos, hogy egy kínai hamisítványt vettél.
2016. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A sugárban a Telekomban vettem, vissza vittem oda, hogy mit csináljak, annyit mondtak, hogy ők ebben nem tudnak segíteni, de kizárt, hogy repedt képernyővel megjavítják....
2016. aug. 26. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna visszavinned, amikor kiderült, hogy a töltője rossz. Akkor még kicserélték volna, viszont a repedt képernyőre szerintem nem vonatkozik a garancia. Lehet, hogy sikerült kifognod egy eleve gyárihibás szart, de most már el tudnak hajtani azzal, hogy repedt a kijelző, nem rendeltetésszerű használatból adódóan. A többi gonddal meg nem foglalkoznak. Pedig attól kellene, maximum pénzbe fog kerülni. Ha nem jutsz dűlőre velük, megkeresheted a fogyasztóvédelmet is.
2016. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy "samsung galaxy s6 edge" ? 100% ?

Van ra szamlad a telekomtol? Fel tudnad ide tolteni a kepet a szamlarol?

2016. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4 köszönöm a választ.

#5 Igen, felismerem milyen telefont vettem. Megnéztem, de nem találtam meg a számlát, a párom rakta el valahova, ha még meg van. A dobozát, meg a vonalkódot tudom lefotózni, de nem hiszem, hogy doboz és doboz között van különbség...

2016. aug. 26. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!