Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vernee Thor vagy Huawei P8 Lite?

Vernee Thor vagy Huawei P8 Lite?

Figyelt kérdés
Mindkettő elvileg nagyon jó telefon, tudom hogy árban külömböznek, de melyik éri meg jobban? Melyik az erősebb? Én évekre vennék telefont, messenger, böngésző és youtube menne rajta leginkább. Tartósak ezek a telefonok? Mert ugye mindengyik kínai, a Vernee meg elég új márka, azért ugye a Huawei-nek van múltja, ha nem is fényes, mert csak mostanában csinálnak nagyon jó teledonokat. De nekem ez a Vernee márka is tetszik, ez az első telefonjuk, azóta azthiszem még egy van, szóval biztos foglalkoznak a telefonnal szoftverileg. Vélemények? Melyik éri meg jobban?

2016. szept. 3. 14:45
 1/4 mcrgt2 válasza:
A huawei p8 lite az sokkal jobb szerintem, igaz nekem csak huawei p3-am van de az is mindent megtesz amit szeretnék hamar betölti a mesengert youtubeot es nem fagy le és még a kamerája is elképesztően szép képet csinál :D
2016. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Thor, több benne a ram, a hardver meg kb. ugyan arra képes, de az ára kevesebb. Azt jobban megérné.
2016. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És megbízhtatok ebben a Vernee márkában? Illetve nekem az ujjlenyomatolvasó nagyon pluaz pont, de sok helyen hallom hogy nem valami jó. Ez igaz?
2016. szept. 3. 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár a Huawei-nek sokkal gyorsabb a processzora, de az erősebb ram fontosabb, amiben viszont a Vernee jobb, ráadásul erősebb az akksija és a kijelző fényereje, jobb a kamera képminősége, és persze valamivel olcsóbb, lényegében ennyi, én egyértelműen a Vernee-t venném!
2016. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!