Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy ajanlatot szerintet...

Kaptam egy ajanlatot szerintetek? Nem e lehet baj? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Egy ember megkeresett engem hogy adok neki pl 15 ezer forintot es kivesz nekem az o nevere telefont a telekombol. A helyzet az hogy o kiveszi par forintert nekem eladja de o nem fogja fizetni a torlesztest... Leblokkolhatjak a telefont e miatt? Neki mar sok egzekucio van a nyakan mondta hogy ot nem erdekli de ez nem lenyeg engem csak az erdekel hogy amit adna nekem telefont a telekom nem tudja e leblokkolni ha o nem fizeti?

Segitseget koszi! Nem troll kerdes! Ja amugy a telefont azert veszem hogy tovabb eladjam...


2016. szept. 6. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Természetesen nem ennek az illetőnek/neked jutott ez a legelőször az eszedbe. Ha nem fizeti a telefon törlesztőrészleteit, az letiltásra fog kerülni, így nem lehet majd telefonként használni.

Egyébként szerintem egy telefon kihozása többe lenne (kauciót szoktak kérni új előfizetőktől), így azt sem tartom lehetetlennek, hogy fogná a pénzed, és lelépne vele.

2016. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ismerem az illetot tudom hol lakik nem futna el vele :)


Es nem lehet kioldani belole hogy ne tudjak letiltani? Am koszi a valaszt

2016. szept. 6. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első leírta a lényeget. Lokikusan gondolj már bele, ez mekkora egy butaság. 1-2-3 max és tiltják a telefont, a hozzá "tarzotó" SIM kártyát pedig hamarabb is tilthatják.
2016. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-2-3 hónap max*
2016. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt mar felfogtam sejtettem hogy tiltjak csak biztosra akartam menni szoval mostmar az erdekel hogy ki e lehet utni azt a tiltast?
2016. szept. 6. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
IMEI számot tiltják, így a telefon nem tud felmenni a szolgáltató hálózatára (egyikére sem).
2016. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MZ.per.X ***** válasza:
Ha ki lehetne akkor mindenki ingyen hordozná ki a telefonokat a boltból.
2016. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!