Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iphne 5S-ről mi a...

Apple iphne 5S-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 6. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:

most vettem zsir ujat, nagyon lement az ara miota kijott az SE

nagyom szuper, szerintem megeri

2016. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó telefon.
2016. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BM-Striker ***** válasza:
Jó, de már túl öreg ahhoz hogy újonnan megérje megvenni.
2016. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menőzni jó, amúgy elavult
2016. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ár-érték arányban, főleg minőségben/tartósságban érdekel.
2016. szept. 6. 21:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Az kell nekem, hogy megbízható legyen. Kit érdekel, hogy más szerint mi a menő??
2016. szept. 6. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Akinek soha nem volt iphoneja az azt hiszi hogy akinek van az azert veszi meg hogy meno legyen.

Az igazsag az hogy azert veszunk iphonet mert stabil, nincs vele baj, lehet hasznalni 5 evig simag bugok nelkul.

2016. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó telefon (ilyet használok lassan 3 éve), de szerintem is túl régi ahhoz, hogy megérje komolyabban költeni rá, főleg, ha hosszabb távon tervezel. A legnagyobb probléma az új iOS-ekkel lesz, ahogy olvasom, már iOS10 is lényegesen több memóriát igényel, mint a korábbiak, azaz gyakrabban fogod tapasztalni az alkalmazások újratöltögetését, amely elég idegőrlő tud lenni. Ez sajnos mindig így szokott lenni, 3-4 főverzió után már érezhetően lassabban fut az aktuális iOS egy modellen, mint amivel kijött annak idején.
2016. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

de akkor max megmarad az iOS 9-en az is szerintem egy elég stabil rendszer. de ha van pénzed inkább vegyél SE-t és én nem is kimonodttan azért ajánlom mert abban jobb a processzor meg a kamera hanem az akkumulátor nagyobb benne. családban van SE meg 5S is. én gyorsaságban nem veszek észre különbséget. jó minimális van, de minde a kettő gyors, viszont az SE tényleg több órával tovább bírja. én már csak ezért is SE-t vettem és nem 5S-t. voltam fesztiválozni a nyáron és jó érzés az mikor végig bulizod az esét csinálsz egy csomó videót és a haverjaid az i6 meg 6S-sel rohannak konnektort keresni nekem meg még simán van 20% úgy hogy egész nap nem töltöttem rajta.

aktív használatban nekem hozza a 6 órát, de ez használattól függ. készenlét meg 2-3 nap is akár szóval én nagyon meg vagyok vele elégedve aksi terén. csak ajánlani tudom az SE-t, de ha nem akarsz most erre ennyit szánni vagy már van egy nagyon jó külső aksid szerintem az 5S se olyan rossz vétel lehet nem fog kibírni 5évet, de szerintem az még 2évig minimum telefon lesz.

2016. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!