Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Kevinnnn kérdése:

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Én a Nokia Lumia 1520-at néztem ki, viszont az már 2 éves, de nekem nagyon tetszik a Nokia rendszere. Iphone felejtős, LG még ami úgy szóba jöhet. A lényeg, hogy nagyon jó képeket csináljon, nagy kijelző legyen, akár lehet tabphone is, olvasásra is alkalmas legyen, és ne fagyon le.

2016. szept. 7. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
iPhone
2016. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lumia 640 XL lte. Egy éve van meg, szuper. Mindkét kamerája jó, és nagyon bevált a nagy kijelző is. Plusz sokat számít a 4g.
2016. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

Az a baj vele hogy a windows mobilos változataira szinte semmilyen app nem jelenik meg már, innentől kezdve meg lehet olyan a rendszer meg a hardver is amilyen akar lenni, mert nem fogod tudni használni, ha még a legalapabb dolgok sincsenek rá normálisan megírva, sőt ez még a jobbik eset hogy legalább létezik rá.

Vegyél inkább egy LG G4et vagy egy S6-ot, sokkal többre mész vele, de ha ezeknek az árát esetleg sokallanád akkor is van még kismillió jó kis androidos telefon pl Redmi Note 3 Pro, Mi4c, nexus 5x ...sok jó kis telefon van amivel nagyon jól ellehet lenni és nem is zabálja fel az ember pénztárcáját.

2016. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!