Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iPhone...

Mi a véleményetek az iPhone 5C-röl? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy iPhone 5C-t, mert úgy gondolom hogy ez megfelelö telefon lenne nekem mert rengeteg pozítív véleményt hallottam már az iPhoneokról meg az egyéb Apple-termékekröl.

Most egy Samsung Galaxy S3-mam van, ami már 3 éve megvan, és a képernyöjét is betörtem mert leejtettem a lépcsöröl de még müködik..És rengetegszer lefagyott, de azt hallottam hogy az iPhone soha vagy nagyon ritkán laggol vagy fagy le.

Tudom hogy az iPhone 6, 6S-ek újabbak meg jobbak is de úgy godnolom hogy nekem elegendö lenne ez a telefon.

Amire legföképpen használnám: E-mailezés, fotózás,közösségi oldalak használata, egy-két játék használata, valamit telefonálás és SMS-zés. Ezek azok a dolgok amik S3-man nem futnak megfelelöen s úgy gondolom hogy az 5C jobb lenne.

Tapasztalatokat is írhattok :)

Válaszokat elöre is köszönöm!



2016. szept. 9. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz hogy az 5C az 5s-el jött ki, de hardverileg ugyan olyan mint az 5. Inkább ajánlanám az 5s-t, rengeteg ismerősömnek olyan van, és panaszt még nem hallottam :)
2016. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az iPhone 5 , 5c tökéletes a te felhasználásodra, és ráadásul még mindig nagyon gyors . Arra figyelj, hogy a 8gb nem igazán elég a mindennapokban, valamint az aki lehet cserére szorul ha ezt még nem végezték el. Nyilván attól is függ mennyire használt .
2016. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*akksi, bocsánat
2016. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még jöhetnek :)
2016. szept. 14. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!