Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék venni,...

Új telefont szeretnék venni, de nem tudom, milyet válasszak. Kérhetnék személyes véleményeket?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy a telefon átlagméretű legyen, (Kb. Samsung Galaxy s6), 12/13 megapixeles legyen és jó legyen. Ezalatt azt értem, hogy ne fagyjon le, hosszútávon is bírja. IPhone-t, Samsungot néztem eddig, többi telefonról nem sokat tudok, testvérem mindet szidja, bár ő neki sincs ezekkel semmi tapasztalata. Tudom, hogy akár utána is nézhetnék egyes honlapok termékleírásában, de személyes véleményeket szeretnék tudni, melyik telefont válasszam? Viszonylag új megjelenésűekre gondoltam.

2016. szept. 9. 20:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%
#10 Asszem nem te leszel az, aki megmondhatja, mit tehetek és mit nem.
2016. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
#11 Ez nem személyeskedés volt... Ráadásul ez már OFF téma, szóval sértődj meg, és nyomd meg jobb fölső sarokban az X-et. Köszöntem!
2016. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%
#12 Asszem nem én kezdtem, de szívesen befejezem.
2016. szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!