Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet hagyni a google fiok...

DejaVu93 kérdése:

Ki lehet hagyni a google fiok ellenorzest Factory reset utan?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy Samung Galaxy Core prime LTE telefonom, es a napokban tobbszor is ujraindult es hamar lemerult ezert csinaltam egy Factory resetet a bootbol, minden rendben ment addig amig elvegezte a resetet,ujraindult.Visszaalitas utan keri a Google fiok ellenorzest es keri hogy adjak meg egy olyan email cimet amit elozoleg hasznaltam.A problema az hogy nemtudom azt az email cimet, barmivel is probalkozok nem fogadja el, es nem enged tovabb, ezert hasznalatlan a telefon.probalkoztam szoftverfrissitessel is de ugyanaz, kiesel is probalkoztam..semmi valtozas..es uj google fiokot sem tudok hozzaadni mert o mindig azt a fiokot keri amelyiket elozoleg hasznaltam..Tudnatok valami megoldast a problemara?valahogy kihagyni esetleg ezt az opciot?vagy valahogy eltuntetni? mert igy hasznalatlan..koszonom elore is a valaszokat

2016. szept. 10. 20:39
1 2 3
 21/29 tibiapu22 válasza:
már két telóm járt így, a gyerekeknek vettem, de ez várt ma engem is. Van valami megoldás rá?
2018. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:

Sziasztok!

A get started with voice access-re kattintva egy videónak kellene betöltődnie , de nem történik semmi!

Van valakinek ötlete , hogy mi lehet a probléma? (Huawei P20)

2018. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
Navon Supreme Pro-nál mit kell tenni, mert nekem ezek a megoldások nem váltak be.
2019. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Zéró 0816 válasza:
Ilyen maszek szervizben csináljak őket nekem a p10lite om járt így 3000ft volt
2019. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Kristály Piroska válasza:
Sziasztok!Lányomnak iLike u3 telefonja van és nála is ugyanez a probléma.De ami itt van link megadva sajnos egyikkel sem tudjuk visszaállítani a telót.Csak addig jutottunk vele hogy kikereste az appot de nem akarja letölteni.Tudna még esetleg valaki más megoldást?Köszönöm a válaszotokat.
2019. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
A legjobb az ha beírjátok a youtubeba h Bypass google Account és utána a telefon márkéját, nekem samsung galaxy s7 edgem van és az első tallat nem de a második működött ha mindent pont ugyanúgy csináltam!!
2019. nov. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Karaj79 válasza:
Samsung galaxy j7 hard reset után nem lehet google fiokkal belépni mert valami szinronizált google fiokot kér azt meg sajna nem tudja a tulaj hogy melyik fiokkal csinálta ilyenkor mit lehettenni max még annyit engedne hogy pin koddal de ha rámegyek azt irja ki várjak 552 percet.
2020. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 alukard123 válasza:
Ugyanez a probléma nálam is Huawei P9 LITE telefon próbáltam a videók alapján de nem vált be egyik módszer sem.
2021. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 lakattomzon válasza:
hali nekem se jött be a dolog vettem egy lg q6 de szlöi felügyelet volt rajta gondoltam a hard reset csak megoldja de kér egy elözöleg reggelt email cimet felhivtam a tulajt kiderült a gyereke teloja volt amit az apjátol kapott h tudjon a kölökkel dumálni válás után persze a fater eltnt és senki se tudja mi volt az email cim.probálkoztam én is a videokkal vagy 5el de egyikse adta be valaki esetleg egy tuti modszert semmi kedvem szervizbe vinni
2021. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!