Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone tényleg olyan jó,...

Az iphone tényleg olyan jó, mint amennyire népszerű?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 18:04
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább attól függ, mit tartasz "jónak". iPhone egy felsőkategóriás készülék termékcsalád, amelyhez képest hol jobbak (pl bővíthető memória, nagyobb szabadság, jobb kijelző), hol rosszabbak (szoftveres támogatás, alkalmazás-kompatibilitás, megbízhatóság) a konkurens készülékek.
2016. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

7# Kinek mi jön be!Pl.a mézesmadzaggal elhúzott retina kijelzőnek sincs semmi értelme.Egy Super Amoled kijelzőnek tiszeletgve jelenthet egy Iphone!

És most had ne soroljam mennyivel több dolgod tud egy S7 edge,mint egy Iphone.

2016. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Pedig engem érdekelne. Egyébként pont, hogy a remek ki amoled kijelződ, plusz a jó kis magas felbontás miatt kell akkora hardver az androidosoknak, ami miatt sokkal instabilabb... És képzeld az iPhone se pixeles.. Szóval egy újabb centivel nőtt az android pénisze... Szóval, miben is jobb az S7?
2016. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

13# beszéljenek a tények helyettem!

[link]

2016. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
0%

"Sajnos a Iphone fanok (tisztelet a kívételt) álltalában egy belépőkategórias Androidos készülékekkel hasonlítsák össze az Iphone-okat!"


Ennek a kamunak a terjesztését mikor hagyjátok már abba? :DD Érdekes, én nem járok semmiféle elit körökben, mégis a több iPhone-tulajdonos közül egy olyan ismerősöm van, aki nem csúcskategóriáról, hanem alsóról váltott iOS-ra.

2016. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Az USA hadserege, valamint a titkosszolgálat is úgy döntött, hogy iPhone-ra vált. Gondolom nem véletlenül, és ők már csak tudják.
2016. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
60%
15# Javasolnám figyelmedbe---> (tisztelet a kivételt)!
2016. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
16-os válaszoló az amerikai elnök sem mercivel,audikkal járkának a németek meg igen!Presztizs kérdés az egész!
2016. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
18-as, azért kicsorbult az érvelésed, mert az Android is amerikai, és készülék is akad hozzá, pl. Motorolaj.
2016. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Nah, akkor ezt most próbáld meg a 7-el ; )


1 felbontásról már írtam, képernyőméret.. Nos igen. Ez az, ami megint szubjektív. Van iPhone-ból is ilyen 5"+-os, de nekem az sok.


2 Igen, ez tényleg hasznos.


3 Megint csak 7. Annál már nem jobb


4 Kamera, valami újat.


5 Ez csak azoknak jó, akik sokat fotóznak. Én például szinte soha (szubjektív)


6 Ezt most mégegyszer?


7 Igen, 7 már ezt is tudja (amire írtam is, hogy szerintem tök felesleges)


8 A bővíthető tárhely is szubjektív dolog. Amúgy mire is jó? Filmet nézzél a telefonodon? Nah, az tényleg nagyon fontos :/


9 Igen, 7-nél is 32 GB van (sőt, már a 6-osokba is csak 32-eseket gyártanak)


10 Szubjektív, de jó lehet néha.


11 Jaj, el kell rejteni a p0rn0képeket... Komolyan, ki olyan gyerekes, hogy képeket rejteget a telefonján? Pontosan kiknek is készült ez a telefon? Mert az iPhone felnőtt embereknek...


12 Hasonló van 7-ben is


13 Ez az örök vita egyik legnagyobb eleme... Szerintem teljesen fölösleges iPhone-on témát állítgatni, mert az Apple ezzel is foglalkozik, ezért olyanra csinálják, amilyet soha nem fogsz androidon semmilyen témával elérni.


14 Furcsa volt megszoknom Sony után, hogy nincs benne, de mára nem érzem, hogy hiányzik.


15 Zseniális. És meddig bírja?


16 Most ez mi? Ha esetleg a fast charge-al töltött telefonod nem bírná, kapcsold be azt? Gratulálok, tényleg új dolog az battery safe cucc...


17 Erről is írtam


18 Szóóóóval, ha látsz egy telefonszámot, fel tudod hívni skype-al? Wooooaaaaahhhh csoda b*s*ki...


19 Jah, igaz, droidon elég egy sima, lebutított app, nem úgy, mint iPhone-on, ahol egy jól megcsinált alkalmazás segítségével érjük el szinte ugyanazt, mint itt a "file manager"


20 Ez is nagyon hasznos, minden nap használnám.


21 Billentyűzet? Egér? Jólvan... Gratulálok....


22 Ez jó


23 Ez miért is jó? Mármint, tudom, miért jó,de miért? bankkártyahelyettesítő? ...


24 Ezt most nem értem, kérlek magyarázd el


25 Oké...


Szóval ja, a Samsung rengeteg apró "újítást" csinált, de semmi igazán érdembelit. Vízállóság az olyan volt anno, hogy WOAH *.* De igazából szerintem teljesen fölösleges. A többi meg semmi. Ilyen kis szoftveres akármi a legtöbb.

Persze arról nem volt szó, hogy az iPhone milyen kis teljesítményű hardverekkel képes nagyjából azt a szintet hozni, mint a nála jóval erősebbnek számító androidok.

Több dolog volt szubjektív, arról nem igazán számít az, hogy én mit gondolok.

És még egy jó pár dologról nem beszélt az illető, amiben az Apple veri a Samsungot (androidot), de ezt elnézem, nem is ezért készült ez a videó.

2016. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!