Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone tényleg olyan jó,...

Az iphone tényleg olyan jó, mint amennyire népszerű?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 18:04
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Amúgy jó ám a Samsung, ha veszel hozzá porral oltót is.
2016. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
#21 Ilyet nem írunk, már legalább 4 komment arról fog szólni, hogy milyen hibákkal adtak ki néhány iPhone-t
2016. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

#20 Na látod ezért kell neked Iphone,mert semmi extra igényed nincs.

Sokan a képátló,kamera,bővíthető tárhely,(de még sorolnatnám) miatt vesznek telefont.

2016. szept. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%
#23 Értelmező kéziszótárat adjak? Írtam, hogy 7-ben (amúgy 6S+ban is) meg van az a képátló méret, és kamera amiért itt rinyálsz. A bővíthetőségnek meg mi értelme van? Filmet tudsz rajta nézni? Mármint hol? Gondolom ha olyan sokat utazol, laptopod van (ha már csúcskategóriás telefonokról beszélünk), amin mégiscsak jobb filmet nézni. Másra meg bőven elég a 32 GB (6-7-ből már csak olyanokat (és nagyobbakat) gyártanak). Akkor miről is van szó? Komolyan, még egy ilyen értelmes hozzászólás, és felakasztom magam..
2016. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%
Jah, és azt kifelejtettem, hogy ha meg nem utazol sokat, akkor miért néznél telefonról filmet? : )
2016. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

#25 Ved már észre,hogy csak a te igényeidet akarod erőltettni!

Küld a címet és kűldöm a kötelet! :D

2016. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Az utolsó három közül egy dolog szubjektív. Akkor miről is beszélünk?
2016. szept. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Én 2évente cserélem le az androidos telefonomat és most sem azért fogom lecserélni,mert rossz.Egyszerűen jönnek ki jobb és több tudásu telefonok.Szóval van még 6hónap vissza...Tegyük fel én vagyok a vevő és te az eladó.

1értelmes indokot kérnék,miért Iphonet vegyek?Miért jobb,mivel tud többet,mint egy Samsung,Lg,OnePlus3 stb...Az,hogy "mert stabil,meg nem laggol" évek után az nem fogadnám el válasznak....Ezek az Androidos készülékek is nagyon gyorsak, stabilak és nem laggolnak!

Szóval?

2016. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

#28: ha te két évente mindenképp cseréled a telefonjaidat, akkor iPhone legfőbb előnye (folyamatos szoftvertámogatás) nem fog annyira kijönni, mint egyébként. Egy dolog lenne számodra előny, a magas használtpiaci ár.


""mert stabil,meg nem laggol" évek után az nem fogadnám el válasznak"

S6/S7 Samsungokat látok mind a mai napig rövid ideig el-elgondolkodni, Nexuson ilyen valóban nem jellemző. Többi általad említett márkával nincs tapasztalatom.

2016. szept. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
#29 Nekem S6 van és a vásárlás óta (1.5 év) ugyan olyan gyors és sosem "gondolkodott" eddig.
2016. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!