Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a telefonom sztem...

Festéktüsszentőhapci kérdése:

Betört a telefonom sztem belső kijelzője (m4 aqua) mennyibe kerülhet a javítás?

Figyelt kérdés
Sztem azert csak a belső tört be mert kivül szinte még karc sincs Viszont ilyen fekete csíkokat látok es egy repedést is de az tuti nem kívül.azert törhetett be mert a farzsebben megnyomorodott kicsit.ez drágább vagy olcsóbb mitnt hogyha a külső is betörik(nem vagyok nagyon otthon az ilyen electronikus kerdésekben)? És ez az összeg kb mennyi lehet?válaszokat előre is köszönöm!(a helyesírási hibák azert vannak mert tabról írok)

2016. szept. 15. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

M4 már tuti egybe kijelzős, nem lehet külön cserélni.


[link]

2016. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de ennel olcsóbb van vajon sztetek?
2016. szept. 15. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Rendelhetsz eBay-ről pár ezer ft-ért utángyártott low minőséget, persze ha be tudod saját magad szerelni.


Ennél olcsóbban? Hivatalos szervívben tuti hogy 40 fölött van :D

2016. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uh de akkor mar nem érdemesebb új telefont venni?
2016. szept. 16. 06:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerinted? Gondolkodj el és rájössz a válaszra (de igen megéri inkább cserélni)
2016. szept. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!