Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti nem lesztek dühösek amikor...

Ti nem lesztek dühösek amikor itt egy iPhone-t egy androiddal említenek egy lapon?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 18:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%
De igen, hisz az iphone sose fog egy android nyomába se érni.
2016. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
De, mert nem szeretem a pongyolaságot. iPhone egy készülékcsalád, Android pedig egy operációs rendszer.
2016. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
23%
De igen, hiszen nem volna szabad a szart (Android) egy lapon említeni a nemesfémmel (Iphone).
2016. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
De, amikor olyanok teszik akik csak kötekedni akarnak vagy menőzni azzal amijük van, legyen az bármelyik.
2016. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%

Én nem leszek dühös.Általában a nem hozzáértők,mint Te és a #3 válaszoló szoktak hülyeségeket irkálni minden utána olvasás és tények leszűrése nélkül Ios vs Android,Iphone vs Samsung témákban.

Még a fogalmakkal sem vagytok tisztában!

Szóval mi a kérdésed?

2016. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
21%

5-ös, kisfiam, mesélek akkor neked, mint apa a hülye gyerekének.


Huszonkettő éve van mobiltelefonom? Neked mióta? Várom a választ!


Huszonkét év alatt kipróbáltam mindent, ami telefonügyileg valaha létezett.


Az elmúlt négy évben is volt hat különböző telefonom. Öt Sony, és egy Apple. Egy ideig tulajdonosa voltam az akkori legdrágább és legerősebb Sony telefonnak is.


Aztán úgy adódott, hogy Iphonet vettem. Előtte az Iphone ellensége voltam, ahol tudtam, szidtam.


Huszonkét év alatt a legjobb telefonom.


Most te jössz, lássuk a tényeket, amiről itt rinyáltál!

2016. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is volt iphone-om, alig vártam hogy megszabaduljak tőle. Fagyott, hamar túlmelegedett, nehéz volt zenét rátölteni, mivel csak más apple termékekkel kompatibilis... nekem az android ezerszer jobban bejön. Most van egy középkategóriás telefonom, nem cserélném le egy iphone 7re se.
2016. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

#6 kb nekem is 22éve van mobilom,de nekem sosem volt az androidos telefonokkal panasz!

Az Android egy nyílt forrású operációs rendszer amit a felhasználók igénye szerint kezelhet,de ezek szerint neked nem való androidos mobil a leírtad alapján!

Az Ios pedig egy zárt,korlátolt,kontrollált rendszer ahol védik,hogy ne tegyen kárt a felhasználó az op.rendszerben és ezért olyan felhasználókat elégít ki,mint te!

2016. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van neked huszonkét éve mobilod, amikor nekem negyven centis a fa szom! Már csak eleve azért is, mert kb. 22 éves lehetsz...
2016. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

#6 Én pl. soha sem szidtam az Iphonet mert még nem volt tapasztalatom vele!

Erre te meg jössz ezzel a dumával "Előtte az Iphone ellensége voltam, ahol tudtam, szidtam."

Amikor nem is volt előtte Iphone-od..vagy volt?Akkor most mi van???Most szar vagy nem szar???Vagy már jó???Vagy úgy szidtad,hogy nem is volt tapasztalatod vele?

Látod "apa",de butus vagy!

2016. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!