Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti nem lesztek dühösek amikor...

Ti nem lesztek dühösek amikor itt egy iPhone-t egy androiddal említenek egy lapon?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 18:11
1 2 3 4
 31/36 Alex Fly ***** válasza:
@Dalinda0318: és ez mennyivel igazabb, ha nem a Samsung aktuális csúcsmodelljével hasonlítjuk össze, hanem a jelenlegi legnagyobb teljesítményű Androidot futtató készülékekkel, mint pl. az One+ 3, LeEco Max2, Xiaomi Mi5, ZUK Z2 Pro, stb. Ezek hardverileg mind erősebbek (vagy minimum egy szinten vannak) az említett SGS7-nél, de az árazásuk jóval barátibb...
2016. szept. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
Grat mindenkinek... Jó kis műsort csináltatok a kérdezőnek. Mondjuk ezt is akarta mert egy ilyen kérdésre nincs válasz. Én pl androidos vagyok nekem ez tetszik aki iphoneos annak meg az iphone tetszik...
2016. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Cicáim, a vélemény olyan mint a segglyuk. Mindenkinek van, és senki nem kíváncsi a máséra.

Az sem izgat ha a kérdező ilyen provokatív kérdést tesz fel.

Ez olyan Bal Twix meg Jobb Twix dolog.

A saját pénzét mindenki olyan szärra költi amilyenre csak akarja.

Van egy mondás, az abszolút diplomata úgy küldi el az embert a fenébe, hogy az alig várja hogy indulhasson.

A droidosok/iphoneosok már nagyon be vannak indulva úgy látom. :)

2016. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 G' válasza:
Szomorú, hogy felnőtt emberek azon vitatkoznak, hogy kinek a telefonja tölti be gyorsabban az Angry birds-öt :)
2016. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Hogyan ugrassz össze egy csomó embert pipa.


:)

2016. szept. 26. 22:11
 36/36 anonim válasza:
Kérdező azért tisztázzuk akkor neked gondolom windows phoneod van.
2016. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!