Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri megvenni a...

Szerintetek megéri megvenni a Microsoft lumia 640 LTE telefont?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt, jó telefon, jó kamera...jó képernyő. De WP platform miatt kevés alkalmazás fut rajta.
2016. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az áruház-nak van valami baja??? mert az osztálytársamnak is ilyen van de az áruháza nem jó... az email cimmel van baj... be lehet egy másikkal jelentkezni????
2016. szept. 25. 16:22
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Soha előbb vennék nyomógombos telefont mint ezt
2016. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Még mielőtt jönne a sok negatív, soha nem használtam lumiát de nagyon rosszak kommentek, igen megéri. Hidd el ha már belefáradtál az android lassúságába, vagy esetleg a soha nem változó ios ban akkor a lumia jó választás. Windows 8.1 ben igaz kevés alkalmazás van, de a 10 es rendszerben egyre több van. És a lumia 640 frissíthető windows 10 re
2016. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja Windows 10re ami egy okádék xd
2016. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem te sem használtál W10M-t. Én 1,5 éve nyúzok egy 535-öt (ebből kb ½ év W10M), és sokkal jobb egy Laggdroidnál. Nem fagy, nem áll le állandóan, és nem kell egy atomerőmű az op. rendszer futtatásához. Kérdező: nyugodt szívvel ajánlom a Lumia-t.
2016. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sajnos ezért nem veszik a lumia telefonokat mert csak terjesztik az álhíreket róla, és sokan bedőlnek nekik. Hiddel egy windows 10 es telefon ugyanolyan értékű mint egy androidos telefon vagy egy iphone.
2016. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Badattitude ***** válasza:
Jó ideje ilyen pocket pc-m van. ( A Linuxból feltupírozott Androidos telefonokat kezdték anno merő üzleti húzásból okos telefonoknak hívni.De sosem tudtak, tudnak pocket pc szintet megütni. ) Win 10 fut rajta. Nincsenek Androidos jelenségek. ( Agresszíven maguktól a háttérben csak azért is futó, aksit és memóriát zabáló felesleges gyári alkalmazások, ha hívnak telefonon, kidob a Skype-ból, a klasszikus, két op rendszert csak imitáló alkalmazások, ha komolyabb feladatot bíznánk rá, ha már okos, akkor megáll az élet, stb...)A sok barázda billegető taknyos szerint sz..r, mert a Windowson nem érhető xy játék és "ingyenminden" program. Ez baromság, mert két játék van a Lumiamon. Egy íjjász és egy sakk, ami sokkal jobb, mint az Androidos verzió. Számos épkézláb játék, és különböző program érhető el. Még a Samsungjukból az épp aktuális giccset bömböltető kavicsevőknek is. És sok olyan is, amit csak érdekes, ( Vagy nem..) csak a Win-re és az Almára érhető el. A Win 10 még sosem dermedt le, sosem hagyott cserben. Ráadásul,jobban gazdálkodik az erőforrásokkal, mint az agyon csókolgatott Android.A sim kód után egyből működik minden, nincs " várjámá !" jelenség. Az egyik gépemen is Win 10 van. Nincs USB adatátvitelezgetés, fájlok másolása és ehhez hasonlóak. Ha mentek valamit a gépemen, az a telefonomon is elérhető azonnal, és vica versa. Több, mint 10 éve beruháztam egy Windows phone-ba, alias pocket pc-be, mert kellett. 4 éve vettem egy Androidos "izét", okostelefont. Azt..Mellé még egyet, más márkájút a munkához. Az átlag kommunikáció a Windows-os előéletem után az Androidos " izékhez " a b..jál meg ! Mi a f..z van ? És a Linuxos k...a anyád ! volt. A Lumia vissza adta a lelki békémet..:) Az, hogy mennyire vergődik az Android, jól jelzi, hogy az igen fejlett , előremutató technológiát képviselő HTC kijelentette, hogy visszatér a Windows telefonok fejlesztéséhez, befejezik a bohóckodást az Androiddal, noha azzal is képesek voltak nagyot alkotni. Nem kell elfogadnod tőlem, hogy ez egy jó Windows Phone, de csak olyanokra hallgass, akik a saját Lumiajukról számolnak be jót vagy rosszat.
2016. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Badattitude ***** válasza:
Na, a sok szelfi majom kedvencét, a fényképező részleget kihagytam.Mivel személyszerint pont nem érdekel, milyen kamerája van ( Mert van normális fényképezőgépem. Az való erre. ) egy telefonnak, túl sokat nem használtam. Az átlaghoz képest szinte soha..:) Kábítják a jónépet a 20 megapixeles tételekkel, noha senki nem plakátot akar készíteni a nyert fotókkal. Viszont a Lumianak egész jó a színmélysége. Ahhoz képest, hogy réskamera, mint az összes telefonban, a vele készített fotók, HD videók elismerő hümmögésre késztettek. A Windows áruházban pedig egy rakat alkalmazás van a kamerához. Kreatív, vicces egyaránt, olyan mogultól is, mint az Autodesk.Nem mellesleg, a Lumia alkalmas HD felbontású IP kamera használatra is.
2016. szept. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Oké akkor kérlek most beszélj az iPhone-ról is mennyire alázza le a drágalátos Windows phone egyébként elmondom neked , hogy az androidos telefon amit te sz.rnak találtál talán azert volt az mert nem 20 ezer forintos kínait kellett volna venni :) , de én nem vitatkozok veled nem véletlenül nem fejlesztenek a programozók Windows phonera semmit , ahogy nem véletlenül van hogy a felhasználók nagy része ódzkodik a win 10től gépen is elmondjam mit kapsz a pénzedért kedves kérdező ? Egy lecsupaszított csempe mobilt ami stabil ezt aláírom de azon kívül semmi haszna nincs alkalmazás kb nulla rendes használható itt neked kell eldöntened mire kell a mobil szórakozásra vagy munkára mert a Windows phone kb arra jó csak akar a blackberrY ami szintén döglődik vajon miért :D ?
2016. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!