Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri megvenni a...

Szerintetek megéri megvenni a Microsoft lumia 640 LTE telefont?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 16:14
1 2
 11/15 Badattitude ***** válasza:
# 10/10 Na, erről beszéltem...:D Hagyjuk már az ájfónozást ! Volt egy kérdés egy adott típusról. Van neked ilyen ? Nekem munkára kell, hogy a zsebemben legyen az irodám. Anno is ezért vettem WP-t, és most is ezért vettem.Méghozzá a kérdéses típust, tehát tapasztalatból véleményeztem. Nem foglakoznak vele a fejlesztők ????? Te mögé látsz a mobil iparnak ? Kinek adják el a legtöbb mobilt? A fiataloknak. A Wp után azért tákolták össze az Androidos izét, mert a fiatalságnak nem volt negyed milliója egy korrekt WP-re. De 100 ezre sem az aljára. Leporolták a Linuxot, kicsi tupír itt, ott, amott, elkeresztelték "okostelefonnak" és voilá, kész az elérhető, symbiannal többet tudó platform. Az is vette, akinek nem kellett. Naná, hogy erre fejlesztenek a legtöbbet. Csak kérdés, hogy mit, és miket..Csempe telefon...:D Látszik, hogy életben nem használtad, csak ugatod. A win 10 némely embernek lesántul. Ez fura, mert nagyon soknak pedig nem, sőt, mint nekem is, hasznára válik. Egy ócska , régi Acer laptopra tettem fel először kisérlet képpen. Még az is megtáltosodott, de nem a csempéktől..:D Nem húszezres Androidos telefonjaim voltak, ez külön hozzásegített ahhoz, hogy soha többé ilyet, szakértőkém. De maradjunk a tárgynál: a kérdező vélhetőleg tulajoktól vár véleményt. Ha van saját tapasztalatod, mert van neked ilyened, akkor toljad, ha nincs, akkor nézd meg az órarendet, nehogy holnap otthon maradjon valamid....Házi feladat: ha te egyszer felnőlsz, és adathalász lennél, mire mennél a zavarosban? A megatonnányi Androidos felhasználókra, vagy a réteg Almára, WP-re ? Ugye...
2016. szept. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Először is régen felnőttem drága barátom , vicces hogy mindig ilyenekkel viccelődnek az emberek , valószínűleg azért mert lenéző bunkók egymással gratulálni tudok ,hogy te is ezt a szintet képviseled ;). Másodjárra mint mondtam a wp munkára jó csak te is arra használod , mert arra tökéletes mert kommunikál a Windowssal de azon kívül nem jo másra, de tudod mit nézzünk meg egy eladást mennyit is adott el a drága Microsoft abból a sok sok lumniából :D és mennyit az apple meg android a saját telefonukból. Hiszen wp mobil mar elég régóta van a piacon, tudod még a Nokia kezdte el de valahogy csődbe ment :( utána meg a Microsoft vette meg éd forgalmazta de megis ez alatt a röpke 6 év alatt egyszerűen nem sikerült olyan eladásokat felmutatni mint a másik két gyártónál. Ezek utan mondhatod hogy a "csóróknak" nem volt pénzük a szuper Microsoftra de EZ elég furcsa mert iPhone-ra meg igen ,talán nem inkább az van h dragabb iPhone meg android kellendőbb még így is ? Harmadjára meg nem volt lumiám de két osztálytársamnak is volt egyiknek akadozott mint a fene ott szidta nekem hogy ezt vette meg , másiknak meg kézbe vettem és valami szörnyű egyáltalán nem felhasználóbarát a kialakítása a menü egy kész káosz plusz erre rájönnek a gyenge eladások , nos ezek után nehezen tudom elképzelni , hogy ez a legszuperebb mobil a világon. Ez egy rétegtelefon , egy cél eszköz ami munkába megfelel már ha a drágább modellt veszed meg, de mindennapi életben megbukik kár mást papolni , a Microsoft most hozza élete legrosszabb döntéseit elég csak a win 10 körüli botrányokat , vagy az xbox one leépítését nézni ;) . Elmondtam a véleményem tudod a kis iskolás aki korán kell hogy beérjen válaszolhatsz rá de nagy ívben tudod mit csinálok és nem azert mert nem tudnék érvelni , csupán azért mert egy gusztustalan ember vagy aki ha nem tud jó példát felhozni rögtön beleköt az emberbe és elkezdi szidni , és számomra az ilyen emberek egy darab sz@rral egyenlők ;)
2016. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Megéri, nekem is olyan van. Masszív. A ki- és bekapcsológomb érzékeny, ami szerintem jó. Gyors kis(5"-os) telefon. Az áruházából kevesebb (ingyenes) alkalmazást lehet letölteni, de szerintem ez nem baj.
2016. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak hogy helyre tegyem a 12est el vagy tévedve a nokia nem csődbe ment hanem a microsoft beperelte megnyerte a pert és bezáratta a gyárakat... A wp pedig minden téren használható nincs snapchat és egy egy alkalmazás jön csak ki rá, de ha valaki csak ezért vesz okostelefont akkor igencsak khmm.. Az iphonról pedig csak annyit, hogy még a samsungnál is szarabb ugyanis aksi 0 és 0/24ben fagy... Emlékszem volt olyan hogy a nagy almás telefonnal jöttek be az ajtón de nem tudták használni mert túl hidegvolt és kikapcsolt a teló.
2017. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Jerry22 válasza:
Helló! Igaz, hogy régi kérdés, de mivel épp ezt a típust használom, megosztanám a tapasztalataimat, hátha valakinek hasznos lesz! 8.1-es rendszerrel vettem és teljesen elégedett voltam vele, a kültéri képek gyönyörűek,a videók is extra minőségűek. Amire szükségem volt az alkalmazások közül, azt megtaláltam... Viszont jött a Facebook Messenger kivonása, ami eléggé zavart, főként, hogy megszoktam, hogy telefonon is elérhető és nem kell a gépen csüngnöm, ha valakivel beszélnék, úgyhogy jött a Windows10 és így kezdem meginogni, hogy jól döntöttem e...Azóta, bár most van Messengerem, de állandóan kidob az alkalmazásokból, van hogy egy hírt nem tudok végigolvasni, hogy ne dobna ki, ami elég fárasztó tud lenni! Nagyon csalódtam,kénytelen vagyok váltani, pedig eddig mindig Nokiám volt (még ha ez az utolsó már Microsoft néven futott is)!
2018. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!