Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri venni egy "csúcskategór...

Megéri venni egy "csúcskategóriás" drága telefont? Meddig fogja bírni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy megéri e venni egy drágább telefont? Én Samsung Galaxy S6-S7 Edge-re gondoltam, vagy Iphone 6-6S-re. Szerintetek hány évig bírják ezek a telefonok kb? Azért szeretnék drágábbat venni, mert nem szeretném gyakran cserélni a telefonom, mai napig Samsung Galaxy Y Duos telom van, amit nagyon megbecsültem, szinte semmi baja nincs, csak úgy gondolom kicsit már elavult/régi. Válaszotokat előre is köszönöm!

#Samsung #Samsung Galaxy #iPhone #Galaxy #Megéri e drága telefont venni? #Csúcskategóriás telefonok.
2016. szept. 26. 22:13
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Én zöld kezet nyomtam :D

Egyébként szerintem az Iphone 7-nek se kell 15 év, hogy fejletlen legyen az akkori telefonokhoz képest.

2016. szept. 27. 17:11
 12/28 anonim ***** válasza:
60%

Kedves válaszoló.Véleményem szerint az S6 nagyon megéri az árát főleg most,hogy szinte (árukereső) lassan egy középkategóriás telefon árához közelít.

Nem fényezem,de 1.5 év használat után sosem fagyot és lassult le.

2016. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az S6 Edge Plusról mit gondolsz?
2016. szept. 27. 18:20
 14/28 anonim ***** válasza:
32%
ugyanazt tudom elmondani mint az elsők közötti valaszolók egyike, hogy inkább egyszer a csúcskategóriát mint evente valami közepkategoriasat, arc s telefon utan vettem egy xperia sp-t amit hamar lecsereltem egy z1 esre köszönő viszonyba sem volt a 2 keszülék, igen csak mas volt hasznalni a z1-est mint az sp-t, azt sikeresen eladtam es beszereztem s7 edge-t, ezt nem keszülök eladni semmire nemcserelnem le addig szeretnem megtartani ameddig ki nem purcan teljesen akksit kiveve azt kicsereltetnem
2016. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Pontosan ezen az elven vagyok, jobb egyszer egy csúcs telefont venni, mint többször rosszabbat, végülis ugyanannyi pénzt adsz ki rá (lehet még többet) és az élmény sem ugyanaz! :) Köszönöm a választ!
2016. szept. 27. 19:24
 16/28 anonim ***** válasza:
45%

Hát igen ez szép is jó, csak azért sajnos a technológia világa nem épp arról híres hogy olyan hihetetlenül tartósak a termékek. És ha 3 év múlva meghal a csúcs telefonod akkor cseszheted. Míg az olcsóbb telefont mondjuk 1 évente váltod akkor többet veszel belőle és 1 évig mindre van gari.

Amúgy kb felesleges ezen elmélkedni mindenki úgy csinálja ahogy szeretné. Én azon vagyok hogy inkább több olcsó (mivel azis kibír 2-3 évet) és nem egy nagy hisz hiába kapsz akkor csúcsmobilt, több év múlva kb annyit fog tudni mint az akkori olcsó android.


Húú de hül.yén hangzik :D

2016. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Bárcsak úgy gondolkoznék ilyen telefon téren mint te, nagy bajom az, hogy mindig a legjobb kell az ilyen dolgokból, inkább 1x vegyek de akkor minőségit :D Köszi a válaszod! :)
2016. szept. 27. 19:47
 18/28 anonim ***** válasza:
47%
Annak is megvan a maga szépsége hisz akkor egy bizonyos ideig azért na csúcsmodelled van ami elég király. :D
2016. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Így van :D
2016. szept. 27. 20:51
 20/28 Wadmalac ***** válasza:
77%

"Én azon vagyok hogy inkább több olcsó (mivel azis kibír 2-3 évet) és nem egy nagy hisz hiába kapsz akkor csúcsmobilt, több év múlva kb annyit fog tudni mint az akkori olcsó android."

Gazdaságilag működőképes logika, csak így folyamatosan xar szolgáltatást nyújtó készüléket fogsz használni.

Egyébként tisztelet a kivételnek ,de az ezt az elvet követő emberektől szokott származni a "xar az android, állandóan lefagy, laggol, kikapcsol" vélemény.

2016. szept. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!