Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri venni egy "csúcskategór...

Megéri venni egy "csúcskategóriás" drága telefont? Meddig fogja bírni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy megéri e venni egy drágább telefont? Én Samsung Galaxy S6-S7 Edge-re gondoltam, vagy Iphone 6-6S-re. Szerintetek hány évig bírják ezek a telefonok kb? Azért szeretnék drágábbat venni, mert nem szeretném gyakran cserélni a telefonom, mai napig Samsung Galaxy Y Duos telom van, amit nagyon megbecsültem, szinte semmi baja nincs, csak úgy gondolom kicsit már elavult/régi. Válaszotokat előre is köszönöm!

#Samsung #Samsung Galaxy #iPhone #Galaxy #Megéri e drága telefont venni? #Csúcskategóriás telefonok.
2016. szept. 26. 22:13
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

"Gazdaságilag működőképes logika, csak így folyamatosan xar szolgáltatást nyújtó készüléket fogsz használni."


Pontosan így vagyok vele! :D Köszönöm a választ!

2016. szept. 28. 13:52
 22/28 Wadmalac ***** válasza:
81%

"nagy bajom az, hogy mindig a legjobb kell az ilyen dolgokból, inkább 1x vegyek de akkor minőségit"

A végeredmény hasonló, de én úgy gondolkodom, hogy amit veszek, tudjon többet, mint amit ki tudok használni.

Ez vonatkozik mondjuk egy pendrive, egy SD-kártya kapacitására, az autómra (3.0 V6), meg például a telefonra is.

Gyűlölöm azt az érzést, amikor valaminek a használatánál minduntalan falakba ütközöm.

Inkább legyen benne kihasználatlan kapacitás, mint hogy kompromisszumokra legyek kénytelen.

Ott van a nem egész 1 éves PC-m, most speciel hosszú évek kihagyása után kedvem lenne egy kicsit játszani is rajta, állatira tetszik a No Man's Sky, erre kiderül, hogy nem fut, mert kevés a RAM, nem tudja az OpenGL 4.5-öt stb. Hát fel tudnék robbanni, hogy megint költenem kell rá.

2016. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Igen, kellemetlen tud lenni, nagyon ismerem ezt az érzést, például a mostani telefonommal :D De ez PC-re is ugyanígy igaz, mindig jobb, ha több, és "egy ideig" nem használjuk ki, minthogy kevesebb, amit nem tudunk kihasználni :D
2016. szept. 28. 14:58
 24/28 anonim ***** válasza:
62%
De telefon piacban ott tartunk hogy az európában nem túl ismeret telefonok betörtek, így végre eljutottunk odáig hogy a középkategória mint szolgáltatásban, mind szoftverileg, mind hardvelileg igen kiváló. Már régen nem ott tartunk hogy "fagy, meg laggol" egy középkategóriás telefon mint évekkel ezelőtt. Persze nyilván van mindig jobb és jobb. De én nagyon örülök neki hogy nem kell azért már több száz ezret kiadni, hogy a telefon használható legyen pl 1-2 éven belül is :)
2016. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Igen, ez is egy nagy előny! :)
2016. szept. 28. 19:48
 26/28 Nordzsesz ***** válasza:
HTC HD2-öm most 7éves semmi baja...
2016. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Wadmalac ***** válasza:
100%

5 évvel ezelőtti Xperia X8-asom a mai napig használatban az új tulajánál, ronggyá avult hardvere és szoftvere miatt mint ébresztőóra.

:D

2016. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Haha :D Egyébként nekem is lassan 4 éve meg van a Samsung Galaxy Y Duos, csak elég elavult már számomra :D
2016. szept. 29. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!