Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz, hogy egy iPhone 4s jobb...

Igaz, hogy egy iPhone 4s jobb a legújabb, legdrágább Androidnál?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta.Szerintem igaza van

2016. okt. 7. 16:54
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
nem, mert már baromi régi a 4s
2016. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
64%
az az ismerősöd mondta, aki el akarja adni neked azt az 5 éves papírnehezéket?
2016. okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
42%
Igen.
2016. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Nem akarja eladni.Nekem SE van.De nem kéne se Android,se WP,akármilyen csúcskategória legyen,inkább egy 4s kéne
2016. okt. 7. 17:15
 6/43 anonim ***** válasza:
82%
Oké, akkor használj fél napig egy 4S-t a legfrissebb iOS-el, aztán majd megváltozik a véleményed.
2016. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

2011. októberben jött ki. A Pixel most kedden.

De biztos a 4s jobb (nem). Szerintem ne higgy az ismerősödnek.


[link]


Hardveres téren minden tekintetben "elavult" a Pixel mellett a 4s. Utolsó szalmaszálként az ios optimalizálásába meg a termék támogatásba lehetne bízni, de teljesen reménytelen.

2016. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
nekem is SE-m van, de ha valaki ad helyette egy google pixel XL-t, akkor azonnal cserélek vele :D
2016. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
14%

Nekem 4S-em is van es SE-m is. Hat amit a havered mondott abban van valami igazsag. Na jo, az SE termeszetesen sokkal gyorsabb az iOS 10-el, es az is igaz hogy a 4S szornyen belassult az iOS9-el. De:

Ha osszehasonlitjuk a 4S-t amin iOS8 fut az SE-vel iOS10-el es a sok buggal amit behozott ez a pokemon kor, akkor a 4S jobb.


Konkretan van egy csomo minden ami a 4S-en nekem meg mindig jobban megy mint az SE-n, peldaul a video sztriming, vagy az iMessage, es a FaceTime.

Az iOS9-ben mar elqurtak valamit nagyon a Facetime-ban, nem beszelve az iOS10-rol ahol egyenesen szornyen mukodik egy gyengebb 3G-vel.

Na es a hirtelen halozati hibak, az iOS8-nban nem volt ilyesmi a 4S-el. Abban meg lehetett bizni hgy egy beszelgetest lehet folytatni 3 oran keresztul is, ne szakad meg. Az SE-n meg eddig nem tudtam tobb mint 10 percet beszelni, valami allandoan xarakodik.

2016. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ismerősöd egy marha és te is, hogy elhiszed azt a baromságot kedves kérdező.

Szerintem igazam van.

2016. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!